Orange Go - przechodzenie kasy na następny m-c

Przepraszam z góry za głupie pytanie, ale wczoraj kupiłem sobie pierwszą w życiu komórkę (tak wiem, jestem z kosmosu:-) ). I mam takie pytanie odnośnie sieci Orange.

Doładowałem na 25 zeta, okres ważności jest na 1 miecha. Czy po upływie okresu ważności na połaczenia wychodzące, po okresie przerwy i ponownym doładowaniu niewykorzystane środki trafią z powrotem na moje konto? A jeżeli środki wracają, to czy wracają też “promocyjne doładowania” (teraz jest takie “potrójne doładowanie”)?

Potrojne doladowanie jest CHYBA do momentu az je wykorzystasz tak jak wiekszosc promocji…co do pieniazkow to hmmm jezeli w ciagu 3 dni doladujesz konto(obojetnie jaka kwota) to zwracaja sie one :slight_smile:

A jeżeli okres, który upłynie od momentu zablokowania wychodzących do momentu doładowania jest dłuższy niż te 3 dni to kasa mi przepada?

Nio niestety :slight_smile: dlatego rob tak jak ja zawsze nos w portfelu doladowanie za5:D przydatne w wielu sytuacjach hehehe :smiley:

Złączono Posta : 19.05.2007 (Sob) 10:54

A nie wiesz jak to jest w innych sieciach, czy też kasa przepada ci po dłuższym okresie bez doładowywania?

melanza - nie wiesz dokładnie, nie piszesz.

Można doładować max. po pięciu dniach niemożności wykonywania połączeń wychodzących, a nie po trzech.

Środki promocyjne na pewno nie mają określonego czasu ważności, jest to zależne tylko od ważności konta głównego (połączenia wychodzące)

W innych sieciach (Era, Plus) środki są zamrożone, są usuwane dopiero, gdy minie ważność całego konta.

W Play środki nie przechodzą w ogóle.

Chyba zrezygnuje z tego orange’a. Zmienię sobie na sami-swoi, tam przynajmniej nie przepada kasa i nie zdzierają po 80gr za połącz. z innymi sieciami. Nie wiem co mnie naszło, żeby kupować orange’a.