Orange Go - przechodzenie kasy na następny m-c


(Tompot) #1

Przepraszam z góry za głupie pytanie, ale wczoraj kupiłem sobie pierwszą w życiu komórkę (tak wiem, jestem z kosmosu:-) ). I mam takie pytanie odnośnie sieci Orange.

Doładowałem na 25 zeta, okres ważności jest na 1 miecha. Czy po upływie okresu ważności na połaczenia wychodzące, po okresie przerwy i ponownym doładowaniu niewykorzystane środki trafią z powrotem na moje konto? A jeżeli środki wracają, to czy wracają też "promocyjne doładowania" (teraz jest takie "potrójne doładowanie")?


(Melanzita) #2

Potrojne doladowanie jest CHYBA do momentu az je wykorzystasz tak jak wiekszosc promocji...co do pieniazkow to hmmm jezeli w ciagu 3 dni doladujesz konto(obojetnie jaka kwota) to zwracaja sie one :slight_smile:


(Tompot) #3

A jeżeli okres, który upłynie od momentu zablokowania wychodzących do momentu doładowania jest dłuższy niż te 3 dni to kasa mi przepada?


(Melanzita) #4

Nio niestety :slight_smile: dlatego rob tak jak ja zawsze nos w portfelu doladowanie za5:D przydatne w wielu sytuacjach hehehe :smiley:

Złączono Posta : 19.05.2007 (Sob) 10:54


(Tompot) #5

A nie wiesz jak to jest w innych sieciach, czy też kasa przepada ci po dłuższym okresie bez doładowywania?


(boczi) #6

melanza - nie wiesz dokładnie, nie piszesz.

Można doładować max. po pięciu dniach niemożności wykonywania połączeń wychodzących, a nie po trzech.

Środki promocyjne na pewno nie mają określonego czasu ważności, jest to zależne tylko od ważności konta głównego (połączenia wychodzące)

W innych sieciach (Era, Plus) środki są zamrożone, są usuwane dopiero, gdy minie ważność całego konta.

W Play środki nie przechodzą w ogóle.


(Tompot) #7

Chyba zrezygnuje z tego orange'a. Zmienię sobie na sami-swoi, tam przynajmniej nie przepada kasa i nie zdzierają po 80gr za połącz. z innymi sieciami. Nie wiem co mnie naszło, żeby kupować orange'a.