Orange: i ich oferta dla firm

Cześć,

czy ktoś wie jak to jest z ofertą abonamentową w Orange dla firm?

Co jaki czas pojawiają się nowe promocje?

Pytam, bo zastanawiam się nad wzięciem Sony Ericssona Xperia X10 ( za 1PLN, a planie optymalnym 450 z netem)

i nie wiem, czy warto podpisywać umowę teraz, czy może jeszcze trochę się wstrzymać z tym?

“Cena promocyjna telefonu Sony Ericsson Xperia X10 w planie Optymalnym 450 z Internetem obowiązuje do 21.11.2010 r. Internet nielimitowany wielkością przesyłanych danych.”

Po pierwsze umowę należy podpisywać w salonie, przez telefon Cię orżną, nie będziesz miał dostępu do faktur, serwisu, salon nie będzie miał do niczego wglądu, a oferta jest taka sama w całej Polsce. Kierownik salonu może Ci jakieś “bonusy” dorzucić, jeżeli będziesz niezdecydowany.

Cześć

Jeśli chodzi o ofertę, to raczej nie ma co liczyć na lepszą. Pamiętaj że jest to oferta dla nowych klientów, nie dla przedłużających umowę. W cenie abonamentu jest 2 GB transferu. Wg mnie do salonu nie ma po co iść, ponieważ nic na tym nie zyskasz, a dodatkowo zapłacisz za aktywacje numeru 61 zł. Jeżeli odpowiada ci telefon to nie ma powodu dłużej czekać.

jestem klientem przedłużającym umowę.

Kończy mi się abonament indywidualny i chce przejść teraz na jakieś abo firmowe, z bardziej preferencyjnymi warunkami.

Dlatego też, pomyślałam o tym właśnie planie optymalnym ( 2 GB, 610 minut do wykorzystania do wszystkich sieci ),

prezentuje się chyba nie najgorzej na rynku.