Orange - jak przesłać pieniądze?

Witam :slight_smile:

mam telefon w orange,chcę drugiej osobie przelać kasę z mojego konta na jej konto. Ta druga osoba też ma tel w orange :slight_smile: jak mam to zrobic?? prosze o pomoc :slight_smile:

Pozdrawiam

http://nakarte.bajo.pl/news,8529,przele … range.html Proszę.

na nr 8088 wpisujesz kwotę jaką chcesz przekazać komuś min. 5 zł czyli wygląda to tak 5 xxxxxxxx

tam gdzie x to nr telefonu i 15 minut po wysłaniu wiadomości osoba której przekażesz jakąś tam kwotę dostanie ją

ale jak by cię coś tkneło że nie chcesz wysłać pieniędzy no to wysyłasz na 8088 ANULUJ

w jednym dniu możesz chyba wysłać do 150 zł wszystkich transakcji o ile dobrze pamiętam

Dom@, jakoś link nie chce mi wchodzić

U mnie chodzi…

u mnie teraz też bo AV mi blokował coś

a co zrobić jesli na koncie mam 2.7 zł a na koncie promocyjnym 20 zł??moge przeslac z konta promocyjnego??

te promocyjne 20 zł to jest tylko na dzwonienie i smsowanie a na takie tam inne rzeczy jak korzystanie z neta albo przesyłanie pieniędzy to już nie działa

a na ile starczają przesłane pieniądze? Bo jak przesyłałam 5, albo 10 zł. to starczały na 4 czy 5 dni? To znaczy żę jak prześle 25 to też będą ważne przez kilka dni? czekam na odpowiedź z góry thx :stuck_out_tongue: