Orange Jaka taryfa?

Witam. Jakiem waszym zdaniem jest najlepsza i godna taryfa w sieci Orange na Karte?

Orange POP czy ONE?

Sam miałem Orange POP(Ale akurat nie trafiłem na żadną promocje :D)

Polecam ci tą ofertę.

Tylko że Pakiet minut do Orange i na stacjonarne ważność 30dni :

POP 30min 6zł

ONE 60min 6zł

Oferty w Orange są jasno podzielone teraz kwestia z czego najbardziej korzystasz?

Mniej więcej wygląda to tak:

  • POP i GO to taryfy do rozmów, średnio nadają się do internetu. (w POP jest dużo pakietów) (w GO po doładowaniu min.25zł dostajesz darmowe minuty na rozmowy z wybranym numerem dodatkowo im większe doładowanie tym niższa stawka za połączenia do wszystkich sieci i w orange)

  • One to taryfa uniwersalna, dostajesz darmowe minuty do Orange i stacjonarne a każda złotówka to jeden dodatkowy dzień ważności konta.

  • Orange Free na Kartę to taryfa dla osób, które dużo serfują po internecie po każdym doładowaniu dostajesz darmowe pakiety na transfer danych.

teraz odpowiedz sobie na pytanie co ci bardziej pasuje, rozmowy, internet, sms ?

No bardziej więcej smsuję niż rozmawiam przez tel. One bardziej pasuje tylko na forach nie ma lepszego zdania na tą taryfę

Hej

Podepnę się pod temat, bo nie chcę zakładać nowych wątków. Mam podobny dylemat, tyle że zastanawiam się nad delfinem… bądź abonamentem biznesowym.

Z jednej trony w taryfach indywidualnych dostaje się teraz 2 razy więcej minut, z drugiej strony w taryfach biznesowych wprowadzili rabaty na abo po 50-70%.

Korzystał ktoś z tych taryf? gdzie jest więcej korzyści?

groszek77 http://orange.abonenciak.pl/

@levisek82- przeglądałam stronę Orange, więc teoretycznie szczegóły znam, ale zależało mi na opiniach osób, które znają te taryfy z praktycznego punktu widzenia.