Orange - kilka pytań w sprawie mix

Witam. Mam umowę na mix z Orange, przedłużoną już po raz drugi. Tym razem mam taryfę Delfin II 29,90, zakupioną pod koniec sierpnia 2011 na okres 36 miesięcy. Do tego mam pakiet internetowy 100MB za 5zł.

Kiedy sprawdzam na stronie orange, ile środków w poszczególnych elementach tego miksa mi zostało, kilka informacji jest dla mnie niejasnych. Zrobiłem screena tego pola, na niego naniosłem trzy pytania oraz otoczyłem ramkami informacje, których te pytania dotyczą.

Ponieważ układ treści jest na tej stronie trochę niefortunny, zaznaczyłem pytania i przynależne im ramki trzema kolorami - czerwonym, niebieskim i zielonym. Mam nadzieję, że się połapiecie.

Proszę o odpowiedź na wszystkie trzy pytania. Z góry dzięki.

a co na to orange? próbowałeś zapytać?

Jak mam być szczery to lepiej zadzwoń na infolinię, Orange czasem dziwnie opisuje środki dostępne np. do wszystkich czasem oznacza, że tylko w Orange :slight_smile:

pakiet specjalny dostaje się za przedłużenie umowy,jest przyznawany co miesiąc wraz z pakietem minut. (kiedy bedzie przyznany zależy od twojego okresu rozliczeniowego). Dlaczego ma długą ważnośc? Żebyś mógł go wykorzystać w następnym miesiącu, gdy w bieżącym nie używasz z telefonu.