Orange Love - znika głos

Korzystam z pakietu „Orange Love” od kilku lat i mam powtarzający się problem, podczas przełączania kanałów (pilot ) od czasu doi czasu na nowo wybranym kanale nie mam głosu. Muszę wtedy kilka razy przerzucić jakiekolwiek kanały i głos wraca.
Technicy z Orange wymienili już wszystko modem, tuner+pilot, okablowanie najpierw w piwnicy potem podziemne na drodze i dalej nic. Teraz kończy mi się umowa na Orange Love i zastanawiam się czy przedłużać, czy szukać jakiejś alternatywy. Miał ktoś z Was taki problem?

Wcześniej byłem w Vectrze ale tam z kolei był problem z internetem, wyłączał się całkowicie i podobnie technicy wymienili wszystko ale problem pozostał, dlatego zrezygnowałem.
Z jakich pakietów korzystacie, możecie coś polecić?

Wygląda to na bug w oprogramowaniu tunera lub zanikający sygnał…

To jest TV satelitarna, kablowa czy internetowa IPTV?

Ja obstawiam na błąd w firmare dekodera.

TV internetowa chyba? ;), bo idzie z modemu FunBix 2.0 do tunera …
Błąd dekodera - może i tak ale ja mam już 3 dekoder. Orange chce mnie naciągnąć na kontynuację umowy i twierdzą, że do Orange Love są teraz dekodery innej generacji ( WUE 200 ), nie wiem czy można im wierzyć, że to się zmieni.

Teraz jest Funbox 6, chyba od roku. Dzwoń do nich. Mi wymienili

Ok., dobrze wiedzieć, że jest Fynbox 6 (zapytam) - w praktyce jest lepiej?, a masz też może tuner WUE 200, bo u mnie tutaj chyba jest pies pogrzebany?