Orange MMSy nie mogę zobaczyć

Gdy ktoś wysyła mi MMSa to mi go nie wyświetla, bo mam transmisje danych wyłączoną. Jak ją zaraz po przyjściu MMSa włączę to wyskakuje mi komunikat, że MMS wygasł i żebym w albumie orange zobaczył wiadomość.

Do albumu nie mam dostępu, bo loginu nie pamiętam, z tego co widziałem to są przypomnienia z tym, że trzeba login podać. Jakieś sugestie?

Jeżeli mam transmisje włączoną to MMSy widzę.

Pozostawic wlaczona transmisje danych skoro korzystasz z mms.

1 polubienie

Cały czas mam włączoną mieć? Przecież baterie bardziej mi obciąży a przy okazji będzie się wszystko aktualizować. Nie ma innej opcji?

Kiedyś jak miałem wyłączoną transmisję i jak włączyłem to ściągało zdjęcie do MMSa.

1 polubienie

Bo powinna sama się włączać. Chyba, że aktywował się roaming, to może telefon blokować by nie narażać się na dodatkowe koszty.

https://www.orange.pl/omnibook/konfiguracja-internetu-mms-i-sms-w-telefon-1 - może naprawisz i zacznie działać.

Loginem jest nr telefonu, hasło możesz odzyskać klikając w odpowiednie łącze. Nie rozumiem w czym problem.

1 polubienie

No to wyłącz automatyczne aktualizacje jeśli nie chcesz (z jakiegokolwiek powodu) ich dostawać. Jaki jest sens kupować smartfona jeśli nie jest podłączony do internetu?

Aby mieć w telefonie aparat? Ewentualnie duży wyświetlacz? Jak mi jest potrzebny NET to włączam Wi-Fi albo dane a jak nie wyłączam.

Usunąłem stare ustawienia i wysłałem nową konfigurację na telefon i teraz MMS ze zdjęciem dochodzi bez włączonych danych komórkowych. Jakim cudem?