Orange? na co zwrócić uwagę?

Witam

Przede mną zmiana taryfy z racji kończącej się umowy (Orange). Czy możecie polecić abonament , który według Was jest godny uwagi? Przyznam szczerze , że nie wiem na co zwracać uwagę, gdzie w jakim abonamencie są dodatkowe bonusy, możliwość łączenia pakietów etc. Wolałabym -przy wyborze nie kierowac się jedynie stroną internetową.

Zależy mi głównie na:

  • abonament w wysokości 50-80 zł

  • duże pakiety smsów/minut

  • może być oferta bez telefonu i bez limitu transferu danych, raczej rzadko korzystam z neta, a jak już to ewentualnie z portali społecznościowych, ale nie jest to najważniejsze.

Jeżeli chodzi o Orange, dużo minut/SMSów, i darmowy dostęp do portali społecznościowych to jest to w ofercie Pelikan (Delfin to same rozmowy/SMSy, a Pantera to głównie Internet).

Jeśli nie zależy Ci na telefonie, zastanów się nad przejściem na kartę.

W przypadku doładowania za 50 zł masz do wszystkich 0,29 zł do tego 10% większe doładowanie (po drugim roku 20, po trzecim 30%), a jeśli doładujesz o kolejną 50 w terminie krótszym niż 29 dni, to dostajesz dodatkowe minuty itp. Do tego 3 numery w Orange za darmo.

Ja tak zrobiłem, wcześniej płaciłem rachunki po 90 zł (abonament), a teraz starcza mi 50 zł. Nie jesteś od niczego uzależniony - można zawsze wrócić do abonamentu jeśli trafi Ci się naprawdę dobra oferta, albo przejść do innego operatora za darmo.

a dodatkowo za 10 zł 1000 min do orange i na stacjonarne przez 2 tyg co daje 2000 min na miesiąc + 29.gr do wszystkich,nawet dzwoniąc z ery na erę tyle nie masz - to w orange pop na kartę - telefon gratis jeśli zostaniesz z nimi 3 lata - i ładujesz albo raz na 3 msc za 50 zł albo co miesiąc 25 zł - nie ważne abyś był z nimi 3 lata