Orange na karte a waznosc konta?

Witam

Czy może mi ktoś powiedzieć jak to jest z ważnością konta w Orange na kartę? Co ile muszę doładowywać je, i po jakim okresie blokują połączenia PRZYCHODZĄCE od nie zasilenia konta? No i tez jaki zestaw startowy polecacie?

Chodzi mi o to, ze ja nie będę praktycznie dzwonił ani pisał smsow, tylko ktoś inny będzie dzwonił do mnie bo ma jakieś tam darmowe numery.

pzdr.

Jeśli doladujesz za 50 zł to konto będzie ważne przez 3 miesiące. Ja mam orange free na kartę, bo dużo na necie siedzę, a ty możesz wejść na stronę internetową orange i zobaczyć wszystkie oferty na kartę i wybrać odpowiednią dla ciebie.

posiadałem kiedyś numer w orange na szczęście przeniosłem się do play bo tam nawet jak doładuję za 5zł masz ważność konta rok na wychodzące i 1,5 roku przychodzące :slight_smile: i tak powinno być w każdej sieci :o

zajrzyj tu masz wszystkie nominały i ważności konta w orange : http://www.orange.pl/portal/map/map/prepaid_charge?category=PREPAID_CHARGE&stamp=1296844420615&articleId=3078812

a tu play oraz reszta sieci porównanie jakbyś chciał zmienić zdanie :slight_smile: http://www.playmobile.pl/pl/oferta/play-karta/porownanie/index.html

NIe wciskaj ludziom KIT-u :o

Na forum http://www.favore.pl czytałem, że 3 miesiące to na połączenia wychodzące (czyli TY do kogoś dzwonisz), a na PRZYCHODZĄCE (do ciebie) to 12 miesięcy od chwili doładowania. Oczywiście reszta się zgadza - dotyczy to doładowania karty za 50 zł/ na 3 miesiące.

Potwierdzam to co napisał “Borg” , sam korzystam z takiej opcji.

No właśnie o to mi chodziło. A jaka startówkę polecacie, z jakim pakietem? Zastanawiam się nad tym Nowy Orange. Podkreślam, ze chodzi tylko o jeden numer z orange który ma do mnie dzwonić. No i może ja od czasu do czasu do tego numeru, żeby wykorzystać te środki co są na startówce… bo tak na co dzień używam tylko plusa.

startery orange go za 5 zł mają 365 dni na połączenia przychodzące, nie trzeba nawet doładowywać.