Orange pop za granicą

Orientuje się ktoś jak włączyć roaming w orage pop? szukałem na orange ale tam coś pisało, że jak aktywuje kartę to już roaming jest włączony a to jest nieprawda. W popie roaming działa na zasadzie, że jak ktoś z Polski do mnie(do Londynu) dzwoni to płaci tylko osoba, która do mnie dzwoni czy ja też ponoszę jakieś koszty? Jak najekonomiczniej wychodzą rozmowy/SMSy(lepiej stamtąd dzwonić czy z Polski tam?)

Druga sprawa kupując pakiety np. 600 SMSów czy 1000 minut w Polsce są one również dostępne np. w Londynie, czy tylko w Polsce?

Trzecia sprawa, czy Internet na kartę działa w Londynie, czy też muszę roaming włączać? A może na miejscu kupić jakiś starter lokalnego operatora?

Nie lepiej zadzwonić i się spytać, od tego oni są :lol:

Skoro od odpowiedzi są oni to nie widzę sensu bytu tego forum. Przecież można zawsze się zwracać z prośbą o pomoc do producenta sprzętu.

co do tematu, pakiety są ważne tylko na terenie Polski. Kiedy ktoś do ciebie dzwoni kiedy jesteś za granicą to płacisz za połączenie przychodzące.

Opłacalność, jeśli ty dzwonisz to wychodzi drożej (ok. 1,60zł/min) jeśli ktoś do ciebie dzwoni to koszt jest o połowę niższy (ok. 50-60gr) Także wniosek prosty :slight_smile:

Internet będzie działał ale koszty są ogromne! Jak potrzebujesz internetu w UK to kup sobie kartę T-Mobile UK albo Vodafone, wyjdzie znacznie taniej, zresztą polecam je też do połączeń z Polską bo UK ma taryfy międzynarodowe gdzie minuta wychodzi ok. 5-15p.

Teraz pojawiły się jakieś karty roamingowe z minutą do Polski za 0,025euro, można je kupić w Realu. Niestety nie pamiętam ich nazwy.

Pozdrawiam