Orange profit - pisze, że zły kod, a jest dobry

Chce sobie doładować konto za 25zł poprzez wymianę pkt profit. Więc wysyłam smsa o treści 25 na 7130 i dostaje odpowiedź, coś tam doładowanie za punkty i że mogę to anulować w ciągu 10min (ja nie chce anulować więc nic nie robie) i po tych 10 minutach przychodzi sms że zły kod. Przecież dostałem 1 esa że mogę anulować te doładowanie więc esa dobrze wysłałem.

stronka o tym programie.

SMSy wysyłałem już 2 razy i ciągle to samo. Został mi hajs jeszcze na 1 esa za 1.22. Wie ktoś jak to zamówić??

Witam.Nie jest to czasami komenda “wszystko25” na numer 7130?Teraz jest 625 pkt.Profit =25 zł. :slight_smile:

No ale na tej stronie nic nie pisze o tej komendzie. Kiedyś doładowałem sobie konto tymi pkt i był to sms na 7130 o treści 25, a teraz coś się zmieniło??

Zaraz się okaże.Wysłałem z taką komendą jak napisałem “wszystko25”(przyda się parę zet) :wink: i za 10 minut dam Ci odpowiedź :slight_smile:

EDIT: Tak to ta komenda-mnie doładowało 25 zł :smiley:

Są jeszcze “wszystko10” i “wszystko50”(pomiędzy wszystko a 10 czy 25 czy 50 nie ma spacji)

a jaką taryfę masz??? orange music??? bo w innych ten sposób podany na początku przez ciebie działa bez problemu

Zrobiłem tak jak napisałeś i to samo. Dostałem 1 smsa o treści :“zamówienie na doładowanie nr xxxxxxxxx zostało przyjęte do realizacji. Masz 10 min na odwołanie zakupu. …” i po 10 minutach dostałem smsa “błędna komenda. zamówienie nie może być zrealizowane. info o komendach i saldzie konta w programie profit znajdziesz na www.orange.pl …”.

Punktów profit mam 1160, a taryfa to Orange Music, ale ją zmieniłem na Orange POP, bo myślałem że to przez to ale nie :frowning: .

Pomocy!!

w orage pop działa napewno. możliwe że to chwilowe.

Spróbowałem dziś i znowu to samo.