Orange pytanie dot. ważności konta

(Alan Elektro) #1

Witam!

Mam kartę Orange Pop, komórkę mam od niedawna, a jestem troszke starszym pokoleniem :slight_smile: po prostu była mi zbędna a teraz się przydaje,

chciałem zapytać się o następującą rzecz, mam możliwość wykonywania połączeń do 03.06.2009 (2 dni) , a na koncie ponad 100zł, chciałem zapytać się czy jeżeli nie doładuje konta do 3 czerwca b.r. to skasują mi te pieniądze? odbieranie połączeń mam do 02.03.2010.

Nie znam sie na tym, nie rozumiem tego.

Mogę doładować np. za miesiąc? jeżeli nie mam takiej potrzeby?

a co z pieniędzmi ktore mam na koncie?

pozdrawiam.

prosze o rzetelne i prawdziwe odpowiedzi :slight_smile:

(Adio741) #2

zwrócą Ci te pieniądze jeżeli w ciągu 5 dni od zakończenia ważności konta doładujesz je, zresztą powinien przyjść też sms z tą informacją

(Alan Elektro) #3

ale przeczytaj dokładnie co ja napisałem,

mam możliwość wykonywania połączeń do 03.06.2009 (2 dni)

i chce np. kupić sobie kartę za 30 dni, i co? nie będę miał tych 100zł na koncie?

(stalesz) #4

Przepadną

(fialas1819) #5

*jeżeli doładujesz konto dopiero za 30 dni to te 100zł przepada :? ;

*jeżeli doładujesz konto do tego 3 czerwca, będziesz miał 125zł i dodatkowe 30 dni na wykorzystanie środków (środki przepadną dopiero po 3 lipca);

*jeżeli doładujesz konto po 3 czerwca to przez krótki okres (5 dni) Twoje środki będą zamrożone tz. stan konta wyniesie 0zł ale jeśli doładujesz konto w ciągu tych 5 dni to oni zwrócą to 100 zł w ciągu 48h i przedłużysz ważność tych pieniędzy na koncie :smiley:

zagmatwane, z czasem samo wejdzie w krew :lol:

(Biotrek4) #6

Dlatego przechodzę do Play właśnie z popa, po prostu go miażdży na starcie, bezkonkurencyjny.

(Wiesiek373) #7

Miałem tak jak ty.Przepadło mi około 30 złotych.Jeśli doładujesz konto ,tak jak chcesz,czyli za 30 dni,to najprawdopodobniej zwrócą ci tą stówę,ale na konto promocyjne,czyli tylko na połączenia w Orange.W każdym razie ja tak miałem.Chyba tylko w Orange przepadają w środki.Pod względem ważności konta Play faktycznie,jak na razie,jest bezkonkurencyjny.

(Djwok) #8

musisz doładować konto przed jutrem albo stracisz kase. Chyba ze w ciagu 5 dni od tego 3 czerwca doładujesz na kolejne przedłużenie. No to jest jedyny minus tej oferty... Ale jak doładujesz za 25 to tak jak ktoś pisał dostaniesz bonusowo minuty, dokładnie nie wiem co i jak bo mam styczność raczej z NOG w którym jest to podobnie rozliczane, ale jednak trochę inaczej :smiley:

(sosen86) #9

nic nikogo nie miażdży. bo jeśli korzysta się systematycznie z telefonu to te terminy nie są przeszkodą. Na miesiąc wychodzą około 16 zł i jeśli ktoś przynajmniej tyle wykorzystuje to te terminy nie są żadnym ograniczeniem

akurat w popie nie ma tych minut co orange Go ale są inne ciekawe oferty