Orange pytanie dot. ważności konta

Witam!

Mam kartę Orange Pop, komórkę mam od niedawna, a jestem troszke starszym pokoleniem :slight_smile: po prostu była mi zbędna a teraz się przydaje,

chciałem zapytać się o następującą rzecz, mam możliwość wykonywania połączeń do 03.06.2009 (2 dni) , a na koncie ponad 100zł, chciałem zapytać się czy jeżeli nie doładuje konta do 3 czerwca b.r. to skasują mi te pieniądze? odbieranie połączeń mam do 02.03.2010.

Nie znam sie na tym, nie rozumiem tego.

Mogę doładować np. za miesiąc? jeżeli nie mam takiej potrzeby?

a co z pieniędzmi ktore mam na koncie?

pozdrawiam.

prosze o rzetelne i prawdziwe odpowiedzi :slight_smile:

zwrócą Ci te pieniądze jeżeli w ciągu 5 dni od zakończenia ważności konta doładujesz je, zresztą powinien przyjść też sms z tą informacją

ale przeczytaj dokładnie co ja napisałem,

mam możliwość wykonywania połączeń do 03.06.2009 (2 dni)

i chce np. kupić sobie kartę za 30 dni, i co? nie będę miał tych 100zł na koncie?

Przepadną

*jeżeli doładujesz konto dopiero za 30 dni to te 100zł przepada :? ;

*jeżeli doładujesz konto do tego 3 czerwca, będziesz miał 125zł i dodatkowe 30 dni na wykorzystanie środków (środki przepadną dopiero po 3 lipca);

*jeżeli doładujesz konto po 3 czerwca to przez krótki okres (5 dni) Twoje środki będą zamrożone tz. stan konta wyniesie 0zł ale jeśli doładujesz konto w ciągu tych 5 dni to oni zwrócą to 100 zł w ciągu 48h i przedłużysz ważność tych pieniędzy na koncie :smiley:

zagmatwane, z czasem samo wejdzie w krew :lol:

Dlatego przechodzę do Play właśnie z popa, po prostu go miażdży na starcie, bezkonkurencyjny.

Miałem tak jak ty.Przepadło mi około 30 złotych.Jeśli doładujesz konto ,tak jak chcesz,czyli za 30 dni,to najprawdopodobniej zwrócą ci tą stówę,ale na konto promocyjne,czyli tylko na połączenia w Orange.W każdym razie ja tak miałem.Chyba tylko w Orange przepadają w środki.Pod względem ważności konta Play faktycznie,jak na razie,jest bezkonkurencyjny.

musisz doładować konto przed jutrem albo stracisz kase. Chyba ze w ciagu 5 dni od tego 3 czerwca doładujesz na kolejne przedłużenie. No to jest jedyny minus tej oferty… Ale jak doładujesz za 25 to tak jak ktoś pisał dostaniesz bonusowo minuty, dokładnie nie wiem co i jak bo mam styczność raczej z NOG w którym jest to podobnie rozliczane, ale jednak trochę inaczej :smiley:

nic nikogo nie miażdży. bo jeśli korzysta się systematycznie z telefonu to te terminy nie są przeszkodą. Na miesiąc wychodzą około 16 zł i jeśli ktoś przynajmniej tyle wykorzystuje to te terminy nie są żadnym ograniczeniem

akurat w popie nie ma tych minut co orange Go ale są inne ciekawe oferty