Orange sms za 1gr

Witam mam karte w orange i jak wysyłam smsy do osób z orange to są po 20gr a słysząłem że jak coś wysle czy coś bede miał do swoich po 1gr co mam zrobić.

1 - Cena zależy od posiadanego abonamentu

Tutaj masz wyjaśnienia ==::>

W POPie nadal tylko 1 grosz za SMS-a!

PS

Wystarczyło w Google wpisać

1 grosz + orange

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem aktywacja 5zł a potem jak zamóie na jeden miesiąć pakiet za 1zł + VAT i dostane 100sms za 1gr wychodzi na to że to 1zł i mam te 100sms na wykorzystanie przez miesiąć a znacie inne promocje jeszcze w orange moze jakies darmowe dzwonienie czy coś

O rany - czy tak trudno wejść na strone główną Orange i sobie przejrzeć :x

Wybierz osoby, z którymi chcesz kontaktować się bezpłatnie, czyli swobodnie rozmawiać, SMS'ować i MMS'ować, bez żadnych limitów.

Bardzo mnie to interesuje np ja i moja dziewczyna uaktywnimy sobie to odciagnie nam z konta po 15zł i mozemy sobie pisać i dzwonic za darmo ile chcemy i kiedy chcemy o to chodzi a te 15zł to jak co miesiąć czy tylko raz super usługi mają.

wszystko pisze na stronie http://www.orange.pl

oferta tylko dla twój plan , twój plan mix, usługa niedostepna dla popa, i orange go, w jednej idei mix i jednej idei z rachunkiem są nieco inne zasady, ale najlepiej poczytać na orange.pl

no czytałem pytam czy moge dzownic i pisac do jednej osoby za te 15zł i moge dzownic pisać za darmo czy taka usługa tylko na abonament jest czy jak na popa tylko smsy za 1gr