[Orange]Telefon kupić w salonie czy on-line

Mam zamiar kupić telefon Nokia 5220 razem z taryfą Orange Mix 35. Zastanawia mnie czy faktycznie tak jak tam piszą on-line jest taniej? Czy to tylko jakiś chwyt?

PS. Czy ten telefon to dobry wybór czy kompletna tandeta?

Pytanie raczej czy to się opłaca.

W umowie 24-mc jak widze w Orange jest on za 309zł, natomiast w wolnej sprzedaży można mieć go już za 400-450zł.

Jak dla mnie marny interes. #-o

Biorąc mixa bez telefonu dostaniesz bonus 60minut dzięki któremu cena za min połączenia będzie = 29gr.

Czyli za darmo dostajesz 417zł w trakcie trwania umowy 24 miesięcznej.

A jeśli dobrze widzę można podpisać umowę w mixie bez słuchawki na 12 mcy natomiast w opcji z tel. chyba takiej mozliwosci nie ma (?) :slight_smile:

W opcji 12mc bonus na minuty otrzymujesz przez pół roku co daje zysk 104zł na czysto. No i krótszy okres umowy, 2 lata męczarni a rok to jednak różnica :slight_smile:

Powiem tak - znajoma osoba pracująca w Orange powiedziała mi, że telefony, które są do kupienia online to te, które wróciły z saloonów przez jakieś wady :slight_smile:

IcyMat ,

to znajoma Ci naściemniała równo :stuck_out_tongue_winking_eye:

hehe fajna masz znajomą :smiley: chce na Tobie zarobic;p Telefony on-line są tańsze. Chociaż rzeczywiście bardziej opłaca się podpisać umowę bez telefonu, sam aparat zakupić w wolnej sprzedaży :slight_smile:

Plus zakupu online to 1 prezent więcej :slight_smile:

Reasumując. Weź mixa na rok a telefon kup po za salonem.

Hmm - macie chyba racje, bo mój telefon (z salonu) już drugi raz był w naprawie xD nie wspominając o tym, ze za pierwszym razem zgłosiłem uszkodzenie wyświetlacza a mi aparat wymienili xD