Orange - Wypowiedzenie umowy

Cześć. 10 czerwca 2008 moja umowa w Orange przechodzi na czas nieokreślony. Chciałbym z niej zrezygnować, bo przechodzę do Ery. Słyszałem coś o 30-dniowym okresie wypowiedzenia, tylko nie za bardzo wiem o co z tym chodzi. Mógłby mi ktoś napisać jak najszybciej zrezygnować bez płacenia kary?

Miesiąc przed zakończeniem umowy powinieneś zgłosić sie do punktu Orange i pojąć decyzję o przedłużeniu lub rezygnacji z umowy.

Jak się zgłosisz do nich w dniu zakończenia umowy to i tak jeszcze ci miesiąc dodatkowo policzą, dlatego jest ten 30 dniowy okres wypowiedzenia.

Tak jest 30-dniowy okres wypowiedzenia,bo mój brat nie dawno zrezygnował.W maju zgłoś że chcesz zrezygnować

Właśnie sie tak zastanawiałem, bo od 2 tygodni do mnie z Orange dzwonią, czy chce przedłużyć.

Dzięki

Żeby było precyzyjnie - najpóźniej do dnia 9 maja musisz się zgłosić i wypowiedzieć warunki umowy.

Pozdrawiam

po tym jak złożysz druk wypowiedzenia umowy powinieneś otrzymać sms z potwierdzeniem przyjęcia rezygnacji.

po 48 godzinach zadzwon do biura obsługi klienta i zapytaj, czy przyjęli rezygnację. Po co później sie wkurzać że przyjdą faktury. Pozdrawiam