Orange wysylka umowy bez zgody abonenta


(Maciejboss) #1

Moja siostra dostała telefon z Orange czy chce przedłożyć umowę powiedzieli co jej oferują ona podała markę telefonu ale wyszło za dużo bo w Playu taniej no i następnego dnia dostaje telefon że kurier jedzie do niej z Samsung Omnia,oczywiście nie odebrała ,A mieliście podobna sytuacje??


(Kitas5) #2

to jest standard. Nie wiem co Cie tu dziwi?? Zgodziła sie na cos przez telefon i kurier jedzie.. proste. Nie odbierasz paczki umowa nie jest zrealizowana i wszystko gra. W czym problem?


(Maciejboss) #3

właśnie się nie zgodziła bo powiedziała ze w playu taniej wychodzi a tu zaskoczenie działają jak tele 2 hehe


(Kitas5) #4

bez powiedzenia słowa "tak" wiem , że nie wysyła się umowy. Rozmowa jest nagrywana i uwierz mi, że słowo bo w Play taniej to nie znaczy odmowa. Moze powiedziała coś więcej... Każdy w swoją stronę będzie mówił. Do tele2 to im daleko.


(Rogerek 15) #5

a więc tak... jak chcesz zerwać umowe to musisz do nich jechać najpóźniej miesiąc przed zakonczeniem umowy, w innym wypadku umowa automatycznie się przedłuża, zresztą siostra powinna zostac o tym poinformowana(powinien zadzwonic kros z orange) tak przynajmniej ja miałem :stuck_out_tongue:


(Andrzejckp) #6

Nie koniecznie musi być poinformowana...Czasem nie dzwonią...Przy takiej ilości ludzi w sieci, widocznie twoja siostra gdzies im w systemie się zapodziała :slight_smile: