Orange wysylka umowy bez zgody abonenta

Moja siostra dostała telefon z Orange czy chce przedłożyć umowę powiedzieli co jej oferują ona podała markę telefonu ale wyszło za dużo bo w Playu taniej no i następnego dnia dostaje telefon że kurier jedzie do niej z Samsung Omnia,oczywiście nie odebrała ,A mieliście podobna sytuacje??

to jest standard. Nie wiem co Cie tu dziwi?? Zgodziła sie na cos przez telefon i kurier jedzie… proste. Nie odbierasz paczki umowa nie jest zrealizowana i wszystko gra. W czym problem?

właśnie się nie zgodziła bo powiedziała ze w playu taniej wychodzi a tu zaskoczenie działają jak tele 2 hehe

bez powiedzenia słowa “tak” wiem , że nie wysyła się umowy. Rozmowa jest nagrywana i uwierz mi, że słowo bo w Play taniej to nie znaczy odmowa. Moze powiedziała coś więcej… Każdy w swoją stronę będzie mówił. Do tele2 to im daleko.

a więc tak… jak chcesz zerwać umowe to musisz do nich jechać najpóźniej miesiąc przed zakonczeniem umowy, w innym wypadku umowa automatycznie się przedłuża, zresztą siostra powinna zostac o tym poinformowana(powinien zadzwonic kros z orange) tak przynajmniej ja miałem :stuck_out_tongue:

Nie koniecznie musi być poinformowana…Czasem nie dzwonią…Przy takiej ilości ludzi w sieci, widocznie twoja siostra gdzies im w systemie się zapodziała :slight_smile: