Orange zetafon

(Meteo17) #1

Witam mam pytanie słyszałem o tej promocji zetafon np jak bym podpisał umowe na 24 miesiące to konto muszę kwotą 25zł doładowywać co miesiąć czy mogę pózniej bo np w mix plusie trzeba co miesiąć.

(fiesta) #2

Zetafon nie jest usługą tylką promocją w POPie, więc warunki korzystania są takie same jak w POPie

Tu masz cennik i czas przedłużeń ważności:

http://www.orange.pl/portal/map/map/pop ... 5927724790

(gtw_-_mati) #3

http://biuroprasowe.orange.pl/notatka_59552.html

Klient Orange wybierając ofertę Zetafon, zobowiązuje się do utrzymania aktywnego konta na połączenia wychodzące przez określony czas. Do wyboru ma 24, 30 lub 36 miesięcy. To, kiedy i jaką wartością będzie doładowywał konto zależy w pełni od niego. Podczas całego okresu w pełni korzysta ze wszystkich promocji, jakie są i będą w POP lub Oranege Go. Jeśli zdarzy się, że konto użytkownika będzie nieaktywne przez określony czas, to zostanie on doliczony okresu umowy lojalnościowej.

(Szam1) #4

No pewnie ze mozesz co miesiac 25zł ale lepiej jagbys co 3 miesiace po 50zł ładowac a jagby ci kasy braklo to zawsze mozesz sobie piataka(5PLN) strzelic

8)

Jak to juz czekam na kome z jakies 3-4tygodnie i nic z c75, teraz to bede bral obojetnie jaka bo w koncu dla mnie daja tak jakby za free bo konto mam zawsze zaladowane.

p.s. boczi ja stary pryk zrobilem takiego błęda oj biada mi biada,(moze dlatego ze mialem cukierka w jamie ustnej)

(boczi) #5

Tak jakby, bo jesteś w pewnym sensie uwiązany.

(Misiek1987) #6

W Orange Go też 8)

(Meteo17) #7

No opłacało by się wziąść tel na 24 miesiące umowe czyli na 2 lata doładowywał bym 50zł czyli co 3 miesiące wyszło by 8 kart po 50zł czyli 400zł bym wydał na to przez 2 lata no ale telefon za 1zł tylko czy ta wartość tych telefonów pewnie jest w granicach 400zł.

(Wojtanos) #8

Powiem jedno - na czymś oni muszą zarabiać.

(Danielm86) #9

1. Jeste uwizany

2. Nie moesz zerwa umowy, bo zapacisz kar

3. Jeli mao rozmawiasz to si nie opaca

4. Wyjezdzasz za granic > musisz pacic

(Szam1) #10

No dobra, ale jak juz sie zdecydowałes na telefon to teraz go znajdz! !!

Nie wiem jak w waszych miastach ale ja jak mialem jakis salon orange to sie specjalnie zatrzymałem i pytalem o promocje i czy sa telefony. :o

W kazdym odpowiedz byla podobna "nie mamy narazie ale mozna sie zapisac, brak i nie wiemy kiedy beda"

Zawsze usmieszek bo pewnie sie smieja w glebi duszy ze ludzie tak przyłaza i sie pytaj. :-x

No ale dzisiaj wkoncu znalazlem punkcik gdzie byly fony! No ale jakie siemens ax75, se j220i nokia 1600 a do tego mila pani powiedziala ze do tego punktu nie dowiaza predzej jak do polowy wrzesnia. :evil:

Wiec zanim sie zdecydujesz na fona to znajdz lepiej punk gdzie sa fony i dopiero zacznij myslec nad zetafonem. :wink: