Orange zetafon

Witam mam pytanie słyszałem o tej promocji zetafon np jak bym podpisał umowe na 24 miesiące to konto muszę kwotą 25zł doładowywać co miesiąć czy mogę pózniej bo np w mix plusie trzeba co miesiąć.

Zetafon nie jest usługą tylką promocją w POPie, więc warunki korzystania są takie same jak w POPie

Tu masz cennik i czas przedłużeń ważności:

http://www.orange.pl/portal/map/map/pop … 5927724790

http://biuroprasowe.orange.pl/notatka_59552.html

Klient Orange wybierając ofertę Zetafon, zobowiązuje się do utrzymania aktywnego konta na połączenia wychodzące przez określony czas. Do wyboru ma 24, 30 lub 36 miesięcy. To, kiedy i jaką wartością będzie doładowywał konto zależy w pełni od niego. Podczas całego okresu w pełni korzysta ze wszystkich promocji, jakie są i będą w POP lub Oranege Go. Jeśli zdarzy się, że konto użytkownika będzie nieaktywne przez określony czas, to zostanie on doliczony okresu umowy lojalnościowej.

No pewnie ze mozesz co miesiac 25zł ale lepiej jagbys co 3 miesiace po 50zł ładowac a jagby ci kasy braklo to zawsze mozesz sobie piataka(5PLN) strzelic

Jak to juz czekam na kome z jakies 3-4tygodnie i nic z c75, teraz to bede bral obojetnie jaka bo w koncu dla mnie daja tak jakby za free bo konto mam zawsze zaladowane.

p.s. boczi ja stary pryk zrobilem takiego błęda oj biada mi biada,(moze dlatego ze mialem cukierka w jamie ustnej)

Tak jakby, bo jesteś w pewnym sensie uwiązany.

W Orange Go też 8)

No opłacało by się wziąść tel na 24 miesiące umowe czyli na 2 lata doładowywał bym 50zł czyli co 3 miesiące wyszło by 8 kart po 50zł czyli 400zł bym wydał na to przez 2 lata no ale telefon za 1zł tylko czy ta wartość tych telefonów pewnie jest w granicach 400zł.

Powiem jedno - na czymś oni muszą zarabiać.

  1. Jeste uwizany

  2. Nie moesz zerwa umowy, bo zapacisz kar

  3. Jeli mao rozmawiasz to si nie opaca

  4. Wyjezdzasz za granic > musisz pacic

No dobra, ale jak juz sie zdecydowałes na telefon to teraz go znajdz! !!

Nie wiem jak w waszych miastach ale ja jak mialem jakis salon orange to sie specjalnie zatrzymałem i pytalem o promocje i czy sa telefony. :o

W kazdym odpowiedz byla podobna “nie mamy narazie ale mozna sie zapisac, brak i nie wiemy kiedy beda”

Zawsze usmieszek bo pewnie sie smieja w glebi duszy ze ludzie tak przyłaza i sie pytaj. :-x

No ale dzisiaj wkoncu znalazlem punkcik gdzie byly fony! No ale jakie siemens ax75, se j220i nokia 1600 a do tego mila pani powiedziala ze do tego punktu nie dowiaza predzej jak do polowy wrzesnia. :evil:

Wiec zanim sie zdecydujesz na fona to znajdz lepiej punk gdzie sa fony i dopiero zacznij myslec nad zetafonem. :wink: