Orange - Zmiana Taryfy

Witam Forumowiczów. Mam Problem z taryfa w Orange. Gdyż mam taryfę Rozmowy Bez Limitu. Ale Zmieniłem telefon na smartphone Samsung Galaxy z serii XCover. I każdy SMS jest płatny 20 gr a ich w miesiącu wysyłam ok 200. Wiec do abonamentu który wynosi 45 zł dopłacam. Mówi się aby zmienić taryfę muszę zerwać umowę i podpisać nowa. Ale stracę numer a ja nie chce stracić numeru. Czy jest to możliwe?? To jest me pytanie do was. U was szukam pomocy :slight_smile:

Pozdrawiam.

wystarczy zadzwonić na infolinię, albo spacerek do BOK, wszystkie informacje z pierwszej ręki

Informacje nie pełne dostaje. Mi na infolinii ale nie takiej z ORANGE ale z Centrum Telemarketingowego z Łodzi kobita nie powiedziała nic więcej o tej taryfie co napisałem. Tylko podstawowe dane. Wszystko okazało się potem ze wiele było niedopowiedziane i nieścisłości. I tak teraz chce zmienić. Doczytałem na internecie ze mogą być ukryte niedozwolone klauzule. Czy nadal można coś zdziałać bo to mówią ze jest niezgodne z prawem. A ja tylko chce zmienić taryfę nie tracąc numeru. Czy tyle z tym zachodu jest :frowning:

Dokup sobie pakiet 500 SMS za 5 złociszy- esy będą pobierane z pakietu a nie z abonamentu.