Organizacja turnieju - program

Witam

Niedługo będę organizował turniej. Poszukuję programu, który pomorze mi w jego organizacji i na bieżąco będzie potrafił wyświetlać tabelę lub wykres z grupami, zwycięzcami itp… Próbowałem zrobić coś takiego w PowerPoincie, ale za bardzo nie wyszło.

PowerPoincie ? to już lepiej w Excelu albo prostą bazę danych w Accessie i tam jakieś kwerendy itp itd. I tam sobie bedziesz wyszukiwał wg ilości pkt, zwyciestw, porazek, remisow, fragów :wink:

fragów bo to turniej w CSa ;] W excelu będę robił punkty, fragi itp. a w PowerPoincie chciałem taki wykres kto z kim grał, gdzie doszedł itd. Ale chyba coś takiego już wymyśliłem :slight_smile: Zmyliły mnie te texty “współpracownik” itp. ale już wyłączyłem autoformatowanie i wygląda jak ma wyglądać :slight_smile:

Accesa znam, potrafię w miarę korzystać, ale nie żebym go lubił :slight_smile: Wole excelowe formułki :stuck_out_tongue:

BTW. Jak by ktoś szukał schematu jak wygląda system pucharowy: klik Dzięki tabelce wyrozumiałem w końcu o co chodzi :slight_smile:

Ogólnie dodo.gemini ma rację, potrzebujesz bazę danych, odpowiednio przygotowane zapytania SQL do tej bazy, a prezentację wyników możesz zrobić nawet w języku PHP, albo jak się lepiej znasz, to C# w .NET

poczytaj

http://www.codeguru.pl/article-448.aspx

może akurat sobie poradzisz :wink:

Ekhm no nie przeceniajcie mnie :slight_smile: Acces to dla mnie szczyt możliwości niestety :slight_smile:

Professional ligue 2006 poszukaj, ja tego uzywalem i moim zdaniem jest ok.

Ale to jest do piłki nożnej…

Może nie doczytałeś wątka: Potrzebuje czegoś do Counter Strike’a.

BTW, w excelu też można tworzyć wykresy.

Tak wykresy to wiem, ale ja potrzebuje taki diagram. Nazywa się to schemat organizacyjny. W Exscelu tego nie ma. Prawdopodobnie zrobię to w PowerPoincie, o ile nie znajdę lub ktoś nie podpowie jakiegoś programu lub czegoś takiego. Ale dzięki wszystkim :slight_smile:

sorki, faktycznie przeczytałem tylko pierwszy post i myślałem że chodzi o piłke. pozdro