Organizacja turnieju

Chcielibyśmy w pracy zorganizować turniej fifa 20 w 2 kategoriach dla dzieci od kl.IV-VIII i młodzieży szkół ponadpodstawowych. Zrobiliśmy już taki turniej na Play Station, a teraz chcielibyśmy dać szansę
graczom PC. Jednak zdania mamy podzielone (niektórzy uważają,że na PC to nie przejdzie). Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?

Turniej otwarty z plakatami, wydarzeniem

czy

zamknięty, tylko dla wtajemniczonych?

tylko województwo pomorskie, utworzona grupa na fejsie, info do nauczycieli (ok 750 os) z prośbą o rozesłanie do uczniów. Tak zrobiliśmy dla PS i poszło. Tylko większość upiera się,że na PC nie grają dzieciaki w fifę

Kiedyś chciałem coś podobnego zrobić u mnie w mieście i spotkałem się z zarzutem.
Jakby był to turniej LoL’a to byśmy zostali uhonorowani np. skórkami dla uczestników ale z EA zawsze miałem problemy.

Dostałeś zgodę na organizację wydarzenia z udziałem ich gry? Jeśli nie, napisz bo może być przypał:

Jak robicie dla grupy docelowej zamkniętej - szkołą, to luzik. Przy otwartej będzie problem.

PS: Jak się to ma do ograniczej pandemicznych?

To będą tylko uczniowie,będą grać w swoich domach i przesyłać wyniki (screen). Grupa na fejsie tylko dla grających,więc turniej zamknięty.
Chodzi głównie o rozwianie wątpliwości, czy na PC gra wystarczająca grupa osób,aby dało radę to zorganizować.
W regulaminie mamy zapis,że turniej nie jest powiązany ani sponsorowany przez EA ani jej licencjodawcow

Myśle że mogą sie chętnie znaleźć patrząc po aukcjach gra nawet dobrze sie sprzedaje.
https://allegro.pl/kategoria/komputerowe-pc-sportowe-45722?string=fifa%2020&bmatch=baseline-product-eyesa2-engag-dict45-cul-1-5-1106

Jak nie to zawsze może być dota 2 czy CS:GO lub coś innego co jet na hype obecnie i nie powinno być problemu z organizacją przy takich grach :smiley:

No może CS bym odpuścił bo w warunkach domowych za pewnie sporo osób będzie oszukiwać xD

A nie macie możliwości zrobienia ankiety?

No w sumie niezły pomysł :slight_smile:

Screena ze swoim nickiem z gry niech robią.