Organizer zadan z funkcją liczenia czasu

Witajcie. Poszukuje dość specyficznego organizera zadań. Mianowicie załóżmy mam zadanie “Pokrycie ściany” i teraz zaczynam pracę. Klikam przy zadaniu START i program liczy, jak kliknę STOP program przestaje liczyć czas spędzony nad zadaniem. I tak np. pierwszego dnia zajęło mi to godzinę. Drugiego 0,5h, trzeciego znów godzinę i skończyłem pracę. Obok zadania czas się sumuje i pokazuje mi całkowity czas jaki pracowałem, czyli w przykładzie 3,5h. Dodatkowo fajnie by było, gdyby można było dodawać notatki lub podzadania do zadania głównego, jak gdyby małe kroczki jakimi robi się dane zadanie. Ciekawym ułatwieniem byłaby także możliwość grupowania zadań. Dzięki za pomoc.

Najlepszy to chyba byłby stoper i notesik z długopisem…

A z elektronicznych wspomagaczy w Twojej sprawie najbardziej chyba odpowiedni byłby program Leader Task. Trochę się nim kiedyś bawiłem; można tworzyć zadania, podzadania, przydzielać im status wykonania; dodatkowo pasek postępu pokazuje, jaka część zadania została wykonana itd. Ale opcji “start zadanie”/“stop zadanie” to raczej w nim nie znajdziesz i chyba znów powrót do korzeni, czyli stoper…

Task Coach ma takie funkcje.