Organizery - do użytkowników

Witam.

Zastanawiam się nad wyborem osobistego organizera. W internecie można znaleźć kilka propozycji jak np. Draco Organizer, WinWorkBar itp. Do tego celu służą także programy pocztowe jak Microsoft Outlook, The Bat oraz Sunbird z grupy Mozilla (na razie w fazie rozwoju projektu).

Jakie są Wasze doświadczenia z tego typu programami. Nie chodzi mi o wypowiedzi, który jest lepszy ale o Wasze praktyczne uwagi lub który program używacie.

Pozdrawiam : Marian

Outoolk i The Bat to przede wszytskim klienci pocztowi. Zalezy czy ich juz uzywasz czy nie. MZ nie ma sensu ich instalowac tylko jako organizery. Oba sa poza tym platne.

Sam uzywam sunbirda i dla mnie wystarcza. Podstwowe funkcje, ale dziala jak nalezy i spelnia swoje zadania. Nie czuc, ze sie cos wiesza, bo jest w fazie projektu. Fajny wyglada, mozliwosc konfigracji. Ma ToDO list i typowy prezyominacz. Organizer poprostu. Dostepny rowniez o nazwie calenar jakko rozszerzenie do FF lub thunderbirda. Sprobuj sam i sie przekonasz

Witam.

Willi : Dziękuję bardzo. W tej chwili też się zaczynam skłaniać do Sunbirda. Typowy organizer z dobrym modułem wyświetlania dni, tygodni i miesięcy. Używam ponadto FF i TB tak więc myślę, że Sunbird będzie dobrym wyborem. Poza tym jest w fazie projektu. Myślę, że będzie się rozwijał.

The Bat 3.5 Professional pełna wersja do użytku komercyjnego był ostatnio w Niezbędniku KŚ nr 3/2005 ale nie używam.

Pozdrawiam : Marian

Ja sam nie korzystam z takich programow ale ostatnio w enterze byl artykul o organizerach. Tam polecaja Mr. Rafi Organizer, Rainledar,Mozilla Sunbird i WInAlarm. Pozdro

Polecam Ci Draco Organizer. Nie bedziesz żałował. Ja tez jakis czas temu sie zastanawialem nad wyborem orgnizera. Ale Draco jest najlepszy, darmowy i w dodatku polski. A co najwazniejsze bardzo dynamicznie się rozwija.

Również polecam ten organizer

http://www.dracosoftware.pl/

Witam.

Dziękuję jeszcze raz za wszystkie odpowiedzi. Sprawdziłem każdą z polecanych propozycji. Ostatecznie wybrałem program z grupy

Mozilla - Sunbird.

Pozdrawiam serdecznie : Marian