Orginalane San Andreas bez płyty- legalnie, NIE OSZUKUJE

Witam,

mam dzisiaj pytanie co do legalności i sposobu zrobienia jednej rzeczy. Jutro przyjeżdża do mnie kuzyn i przywozi między innymi GTA San Andreas (trzeba powspominać dawne czasy :wink: ). Gra ta jest oryginalna i jeśli ktoś będzie miał wątpliwości to jutro zrobię zdjęcie egzemplarza i wkleję do tematu! Wracając do sprawy chciałbym mieć możliwość grania w San Andreas bez umieszczania płyty w napędzie, ale nie chcę robić w tym celu wirtualnych napędów i instalować jakichś programów. Czy dałoby się (w miarę legalnie) zrobić coś takiego?

P.S. Od razu zarzekam się, że to niebezpieczne tematy, ale nie posądzajcie mnie o piractwo [-X Naprawdę chce tylko pograć bez płyty!

Bez napędu wirtualnego nie da rady (inne sposoby są na 99% nielegalne)

edit

100% legalny Daemon i 100% legalny obraz płyty na dysku (nie udostępniony). Oczywiście płytę musisz mieć w domu.

mam oryginalny program Drive Backup 9.0 Personal, nada się??

Nie rozumiem w czym miał by Tobie pomóc ten program :?: Zainstalujesz oryginalną grę kuzyna która jest zabezpieczona SecuRom 7- nie chcesz robić obrazu ani grać z napędu wirtualnego :?: Czyli musisz grać z płytą :!: Zrobisz kopię dysku twardego tym programem Drive Backup :?: kuzyn wyjedzie z grą-a Ty masz nadzieję że przywrócisz kopie dysku i sobie pograsz :?: A co włożysz do napędu jak gra poprosi o płytkę :?: :!: :stuck_out_tongue:

A robienie wirtualnego napędu może zmniejszyć wydajność działania systemu (bo mam obsesje na tym punkcie), czy to czemuś szkodzi? Ma jakieś minusy?

Same minusy :!: Taki Daemon Tools to zajmuje ok.9MB i pewnie strasznie obciąża procesor. :stuck_out_tongue:

onimusza666 ale poważnie.

zależy od proca jak masz pentium 1 i 8 mb ram to poczujesz spory spadek wydajności

ma sprzęt jak w podpisie

Nie przesadzajmy :!: Zobacz w Menadżer zadań Windows ile masz procesów-i który ‘‘ciągnie’’ najwięcej-żdziwisz się co najmocniej obciąża system. :stuck_out_tongue:

Sam System!

widzisz daemon nic ci nie zrobi (jeśli masz duże zużycie proca to skorzystaj z ccleaner wykonaj optymalizacje autostartu i usuń zbędne wpisy z rejestru)

cały autostart mam do tego stopnia zaktualizowany, że przy starcie systemu uruchamia isę tylko aantywirus i połączenie sieciowe!CCleanerem czyszczę na bierząco :slight_smile:

więc problemów nie masz więc po co się męczyć skorzystaj z deamona :smiley:

Dobra, tylko teraz kwestia : “Jak to zrobić, nie znam się na tym?”

I bardzo dobrze [-X bo to co chcesz zrobić to jest piractwo. :!:

Piractwo jest wtedy jak udostępnisz obraz. Jeśli masz oryginał w domu to nie jest to piractwo. Przeczytaj też licencję czy wolno Ci zrobić kopię. Jeśli nie pisze o tym nic to możesz zrobić jedną legalną zgodnie z polskim prawem.

Zrób obraz płyty i montuj go w Daemonie. Nie udostępniaj tylko tego obrazu.

Krzysztof C. Przeczytaj dokładnie pierwszy post keymen-i powiedz co tam pisze. #-o :idea:

Czytam i co? Jeśli nie zrobi wirtualnych napędów to bez płyty nie pogra. Ma oryginał to kopię zrobić może, ale oryginał musi mieć zawsze przy sobie. Nie ważne że płyta kuzyna, mógł mu ją dać.