Orginalność obuwia

(Stan19) #1

Witam!

Czy na tej aukcji są wystawione 100% orginały? http://www.allegro.pl/item765855574_nik ... tcity.html

Ps. Czy za 230 zł razem z przesyłką można kupić coś lepszego?

(Unga Unga) #2
Gwaratujemy że nasz towar jest zgodny z opisem oraz w 100% ORYGINALNY

Poproś o fakturę nie o paragon :!:

Kupuj :slight_smile:

(Sebos99) #3

Tak to ja też mogę sobie napisać. Widziałem wiele aukcji, gdzie tak pisało, a towar na 100 % był nieorginalny.

W przypadku tej aukcji jednak sprzedawca budzi zaufanie (super sprzedawca, sklep allegro), więc można kupować moim zdaniem.

Aczkolwiek na wszelki wypadek porównaj ceny z innymi sklepami w internecie.

(MaRa) #4

Na butach i ubraniach sprzedawcy mają marże nawet 40-60%, więc może któryś się wyłamać i próbować sprzedawać taniej.

A 200zł to i tak drogo, jak na buty, gdyby były za 20-50zł, wtedy coś byłoby podejrzane. A Chińczyk, od którego Nike je bierze, weźmie za robotę 5zł, pracownikowi zapłaci 2zł.

(Ziomek Zemsty) #5

Jest pewna zależność, którą pokaże na przykładzie korków adidas predator. Buty takie można podzielić na trzy rodzaje:

1. To zwykła, hipermarketowa podróba, której cena zwykle nie przekracza 80 zł.

2. To but za ok.200 - 400 zł, ze znaczkiem firmowym, najczęściej wyprodukowany z tworzyw sztucznych.

3. But profesjonalny dla zawodowców, ceny sięgają 800 zł, posiada wiele systemów, niekiedy elementy z włókna węglowego, metalowe wkręty, ogólnie jest lepszy i da się to zauważyć gołym okiem.

(Stan19) #6

A może znacie jakiś sklep internetowy w którym mógłbym kupić takie buty. I mieć pewność że są orginalne?

(Ufolec) #7

hmm poszukaj u autoryzowanych (przez Nike) sprzedawców ich obuwia :slight_smile: może nawet w mieście posiadasz takie sklepy, które nawet jeśli nie miałyby czegoś na stanie, to z pewnością mogłyby Ci dany model sprowadzić.