Orginalny Windows 7 -ta kopia systemu nie jest orginalna?

Witam

Mam problem, otóż na orginalnym systemie windows 7 dołączonym razem z laptopem, od czasu do czasu wyświetla mi się komunikat " Ta kopia systemu nie jest orginalna"

Wie ktoś co zrobić żeby się to nie pojawiało?

Nie zmieniałeś np. języka w systemie, który tego oficjalnie nie umożliwia?

nie zmieniałem

goryl2007 , być może są to problemy związane z serwerem sprawdzającym. Miałem z Vistą podobny problem, po którejś aktualizacji. Proponuję zadzwonić do MS i zgłosić im ten przypadek.

Jak już wspominałem w podobnym wątku mi też jednorazowo taki komunikat się pojawił. Już się nie pokazuje więc spoko ale jednak niesmak pozostał.

Musisz się troche pobawić w rejestrze i wszystko będzie ok, jest to legalne bo sam microsoft to opisał. Jeżeli to nie zadziała to jest jeszcze jeden spsób nie jest do końca legalny ale chyba jedyne rozwiązanie (Mi właśnie on dopiero pomógł)

Sposób legalny :

Uprzedzam to działa tylko w niektórych wersjach windowsa ale napewno ci nic nie popsuje, bo jeżeli nie będzie działać to poprotu nie ma takiego polecenia :

Start - Regedit - HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows NT\CurrentVersion\SoftwareProtectionPlatform\Skiprearm i zamiast 0 wprowadzasz 1 (albo na odwrót robiłem to daawno temu)

Wyłącasz rejestr i

Start - CMD i uruchamiasz jako administartor - wpisujesz polecenie “slmgr -rearm” zatwierdzasz enterem i restartujesz kompa.

**************