Origin, darmowy battlefield 3 i niespełnione wymagania, błąd przy logowaniu

Z racji niedługo kończącej się promocji na Battlefield 3 na Originie, próbowałem go pobrać. Niespełniam jeszcze wymagań windowsa (nadal xp), ale zamierzam w niedalekiej przyszłości kupić ósemkę, jednak program Origin nie pozwala mi tej gry pobrać właśnie z powodu tego, że już teraz muszę mieć min. Vistę, nim zgodzi się to pobrać. Da radę to jakoś ominąć?

 

Jak na złość, gdy próbuję pobrać to na laptopie, na którym mam Windowsa ósemkę, to akurat tam nie mogę się zalogować do programu, mimo jednoczesnego zalogowania na stronce. Sprawdzałem hasło i login dla pewności na tym komputerze z windows xp i wpisuję dobre hasło. Jednak tam gdzie jest W8 to panel logowania do programu Origin wyświetla komunikat o błędnym loginie lub haśle.

A po co chcesz pobierać na XP skoro i tak nie odpalisz gry? Zmienisz sprzęt, będziesz miał system spełniający wymagania gry to wtedy pobierzesz.

Jeśli gre dodałeś do biblioteki to już nie zniknie. Pobierzesz gdy będziesz miał zgodny system (i wymagany sprzęt).

@Areh ale wtedy już będzie po promocji. Jednak nie wiedziałem o tym co pisze Longhorn A więc

Wszystko jest ok. Grę masz już przypisaną na stałe do konta.

Super, dziękuję :slight_smile: W takim razie temat do zamknięcia.