Origin Instalator - Podczas instalacji wyskakują błędy

Witajcie, mam pewien problem. Podczas instalacji Origina wyskakują takie błędy:

OriginClientService.exe - Błąd systemu

Nie można kontynuować wykonywania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVCP140.dll. Ponowne zainstalowanie programu może rozwiązać ten problem.


OriginClientService.exe - Błąd systemu

Nie można kontynuować wykonywania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu VCRUNTIME140.dll. Ponowne zainstalowanie programu może rozwiązać ten problem.


W dodatku wyskakują błędy z tymi samymi plikami ale innymi .exe od Origina
I jeszcze na dodatek po tych wszystkich błędach wyskakuje error o nie poprawnym uruchomieniu aplikacji

Czy zainstalowanie tych .dll pomoże czy to coś głębiej?

To jest strona dotycząca tego błędu , może znajdziesz rozwiązanie : http://www.solvusoft.com/pl/files/b%C5%82%C4%85d-usuwanie-wirusa/exe/windows/electronic-arts-inc/need-for-speed-the-run-limited-edition/originclientservice-exe/

Teraz pokazuje jedynie o samym niepoprawnym uruchomieniu aplikacji, nie wiem jak sobie z tym poradzić :confused:

Może napisz obecną wersje Origin:

https://download.dm.origin.com/origin/live/OriginSetup.exe

System zaktualizowany ?
Jaka wersja ?

System zaktualizowany.

Wersja czego? Windowsa?

Wyskakuje to samo, tylko z jakimiś innymi .exe od origina (WebHelper i takie tam)

Najdziwniejsze jest to, że to wyskakuje w połowie instalacji a nie na początku.

Ktoś pomoże?

A to wciąż ten sam uszkodzony system co był problem z DirectX może?

DirectX naprawiony, poza tym system nigdy nie był uszkodzony, jedynie sam DirectX.

Spojrzałem sobie w pewien program, chodzi dokładnie o błąd z vc++ 2015 (vcruntime140.dll i msvcp140.dll czy jakoś tak), jednakże jak już odinstalowałem wersję x64 i x86 i chciałem zainstalować ponownie, jednak wyświetla ciągle błąd, że te programy istnieją.

Miałem to samo przy aktualizacji Origin na innym kompie. Kropka w kropkę. Wywalasz WSZYSTKIE VC++ jakie tylko są w systemie. Prawdopodobnie wysypie błędami. Uruchamiasz ponownie system, włączasz Windows Update i instalujesz stamtąd wszystkie biblioteki jeszcze raz. Ja akurat zrobiłem to razem ze wszystkimi bibliotekami .NET. Profilaktycznie. Origin się zainstalował bez problemu.

Gdy usunę wszystkie vc to nic się nie stanie?

Nic a nic. Wszystko co potrzebne Windowsowi będzie działać. Windows Update ściągnie i zainstaluje wszystkie biblioteki jeszcze raz i już.

Dobrze, spróbuję tak i napiszę za 5, 10 minut max.

zainstalowały się tylko stare czyli 2005 i 2008 te nowsze pokazują tylko błędy typu “Ogólny błąd zaufania”, “Formularz podany dla tego tematu nie jest obsługiwany lub znany przez określonego dostawcę zaufania”

Sprawdź czy nie ma jakichś opcjonalnych aktualizacji do starych bibliotek Dopiero potem powinieneś spróbować instalować najnowsze. W moim przypadku pomógł też kolejny ponowny rozruch komputera.

Nie ma żadnych aktualizacji, ponownie uruchamiałem z 3 razy od momentu mojego ostatniego posta, czyli 24 minuty temu.

Eh… z tymi VC++ zawsze są cyrki.

Wykonaj czysty rozruch

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows

I spróbuj wtedy zainstalować zainstalować biblioteki.

1 polubienie