Origin Instalator - Podczas instalacji wyskakują błędy

(Annax) #1

Witajcie, mam pewien problem. Podczas instalacji Origina wyskakują takie błędy:

OriginClientService.exe - Błąd systemu

Nie można kontynuować wykonywania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu MSVCP140.dll. Ponowne zainstalowanie programu może rozwiązać ten problem.

OriginClientService.exe - Błąd systemu

Nie można kontynuować wykonywania kodu, ponieważ nie znaleziono obiektu VCRUNTIME140.dll. Ponowne zainstalowanie programu może rozwiązać ten problem.

W dodatku wyskakują błędy z tymi samymi plikami ale innymi .exe od Origina
I jeszcze na dodatek po tych wszystkich błędach wyskakuje error o nie poprawnym uruchomieniu aplikacji

Czy zainstalowanie tych .dll pomoże czy to coś głębiej?

To jest strona dotycząca tego błędu , może znajdziesz rozwiązanie : http://www.solvusoft.com/pl/files/b%C5%82%C4%85d-usuwanie-wirusa/exe/windows/electronic-arts-inc/need-for-speed-the-run-limited-edition/originclientservice-exe/

(Annax) #3

Teraz pokazuje jedynie o samym niepoprawnym uruchomieniu aplikacji, nie wiem jak sobie z tym poradzić :confused:

(krystian3w) #4

Może napisz obecną wersje Origin:

https://download.dm.origin.com/origin/live/OriginSetup.exe

(lordjahu) #5

System zaktualizowany ?
Jaka wersja ?

(Annax) #6

System zaktualizowany.

Wersja czego? Windowsa?

(Annax) #7

Wyskakuje to samo, tylko z jakimiś innymi .exe od origina (WebHelper i takie tam)

(Annax) #8

Najdziwniejsze jest to, że to wyskakuje w połowie instalacji a nie na początku.

(Annax) #9

Ktoś pomoże?

(krystian3w) #10

A to wciąż ten sam uszkodzony system co był problem z DirectX może?

(Annax) #11

DirectX naprawiony, poza tym system nigdy nie był uszkodzony, jedynie sam DirectX.

(Annax) #12

Spojrzałem sobie w pewien program, chodzi dokładnie o błąd z vc++ 2015 (vcruntime140.dll i msvcp140.dll czy jakoś tak), jednakże jak już odinstalowałem wersję x64 i x86 i chciałem zainstalować ponownie, jednak wyświetla ciągle błąd, że te programy istnieją.

(LORDEK) #13

Miałem to samo przy aktualizacji Origin na innym kompie. Kropka w kropkę. Wywalasz WSZYSTKIE VC++ jakie tylko są w systemie. Prawdopodobnie wysypie błędami. Uruchamiasz ponownie system, włączasz Windows Update i instalujesz stamtąd wszystkie biblioteki jeszcze raz. Ja akurat zrobiłem to razem ze wszystkimi bibliotekami .NET. Profilaktycznie. Origin się zainstalował bez problemu.

(Annax) #14

Gdy usunę wszystkie vc to nic się nie stanie?

(LORDEK) #15

Nic a nic. Wszystko co potrzebne Windowsowi będzie działać. Windows Update ściągnie i zainstaluje wszystkie biblioteki jeszcze raz i już.

(Annax) #16

Dobrze, spróbuję tak i napiszę za 5, 10 minut max.

(Annax) #17

zainstalowały się tylko stare czyli 2005 i 2008 te nowsze pokazują tylko błędy typu “Ogólny błąd zaufania”, “Formularz podany dla tego tematu nie jest obsługiwany lub znany przez określonego dostawcę zaufania”

(LORDEK) #18

Sprawdź czy nie ma jakichś opcjonalnych aktualizacji do starych bibliotek Dopiero potem powinieneś spróbować instalować najnowsze. W moim przypadku pomógł też kolejny ponowny rozruch komputera.

(Annax) #19

Nie ma żadnych aktualizacji, ponownie uruchamiałem z 3 razy od momentu mojego ostatniego posta, czyli 24 minuty temu.

(LORDEK) #20

Eh… z tymi VC++ zawsze są cyrki.

Wykonaj czysty rozruch

https://support.microsoft.com/pl-pl/help/929135/how-to-perform-a-clean-boot-in-windows

I spróbuj wtedy zainstalować zainstalować biblioteki.