ORIGIN nie chce sie uruchomić

mój problem polega na tym ze gdy włączam origin wyskakuje okno z logowaniem sie wpisuje ID i Hasło dusze zaloguj i origin mi sie nie włącza na dole w pasku pokazuje sie ikona lecz gdy wjadę na nią znika ona. Na koncie mam FIFE 13 zawsze mi działało próbowałem reinstalować origin także znalazłem aby usunąć folder C:\Users\NAZWA USERA\AppData\Roaming lecz tam nie mam nic 0 kb nie ma tam żadnego nawet ukrytego folderu naprawdę nie wiem co zrobić

Możliwe że masz jakieś złośliwe oprogramowanie lub problem z internetem.

no dobrze ale wszystko działało dobrze a tu nagle nie działa

Wejdź do folderu, w którym zainstalowany jest Origin i uruchom “OriginClientService” i “OriginTMP” (jeśli ostatnio się coś aktualizowało), sprawdź po tym, czy się poprawi.

a wiec tak uruchomiłem “OriginClientService” lecz nic sie nie stało nie wiem czy tak miało być a “OriginTMP” niestety nie mam takiego folderu i nic nie pomogło mi

Nie ma takiego folderu, tylko taki plik (tworzy się po aktualizacji Origin).

tak tylko ze nie mam takiego pliku

lecz

kiedy po 4 razach duszenia uruchom jako i gdy zaznacze "chroń mój… bo gdy mam odznaczone origin mi sie dalej nie włacza " http://w536.wrzuta.pl/obraz/5oeIjIZ38wZ/dsa wyskakuje informacja “twoje aktualne konto w systemie windows ma ograniczone uprawnienia niektóre funkcje programu origin moga nie byc dostepne” kiedy ja mam tylko 1 konto bo to moj komputer i ja jestem administratorem. Po czym uruchamia mi sie origin nie pokazując mi biblioteki oraz w trybie offline

Dodane 20.05.2013 (Pn) 20:05

ODPOWIE MI KTOS CO SIE DZIEJE