Origin nie chce się włączyć, białe tło

Gdy miałem windowsa 7 było ok ale gdy zainstalowałem 10 i pobrałem origina i zainstalowałem mam z nim problem, włącza się do mometu logowania a zamiast tych pól to mam białem tło. Reinstalowałem, usuwałem całkowicie,

 

http://www28.zippyshare.com/v/AQb3uSXU/file.html  ss z tego okna

 

Proszę zapoznać się z tą stronąa następnie skorzystać z przycisku Edytuj  i dokonać korekty tytułu.

W przeciwnym razie temat trafi do Kosza. 

Pasuje?

Wyinstaluj i zainstaluj ponownie. Najprawdopodobniej jakiś składnik uległ awarii. 

Widzisz co jest napisane?    

“Reinstalowałem, usuwałem całkowicie.”

Odinstaluj Origin-> Usuń katalog Origin z Moich dokumentów -> Przejedź CCleanerem _> Zainstaluj ponownie Origin.

 

Miej przy tym właczone aktualizacje Windows Update bo moze chcieć dociągnąć np nową wersję Visual C++ Redistributable czy coś w ten deseń :smiley:

 

Nie tylko z moich dokumentów usuwałem ale też ukryty TEMP w program files jeszcze w program data był folder origin  i w %appdata%,gdy instalowałem na nowo to były włączone. 

 

ok znalazłem niby to jest właśnie to co mówisz “msvcr120.dll” pobrałem Visual c++ 2013  bo tego nie było i 2012 i nic wiec postanowiłem ten plik dll sam pobrac i wrzucić do folderu system32, lecz dalej to samo. BTW dużo osob ma to na win 10 i jedni piszą że to pomaga a inni że nie i mi nie pomogło :frowning: