Origin nie chce się zaktualizować


(Dixon0) #1

Witam. Ruszyły testy beta gry "Fifa World" w naszym kraju więc zdecydowałem się ją przetestować. Najpierw starałem się zalogować na konto Origin na swoim komputerze ale wyskakiwał komunikat "Do pierwszego zalogowania konieczne jest połączenie z internetem", próbowałem z tym coś zrobić, usunąłem Avasta, od nowa zainstalowałem Origin, bezskutecznie. Na stronie (https://www.easportsfifaworld.com/pl/home) na swoje konto zalogowałem się bezproblemowo, pobrałem klienta, instaluję po raz kolejny Origin, ale tym razem wskakuję komunikat "Nie można dokonać aktualizacji. Pobierz i zainstaluj najnowszą wersję programu Origin ze strony  https://download.dm.origin.com/origin/live/OriginSetu.exe. Gdy wchodzę na nią ta okazuje się niedostępna. Może ktoś poradzić co mam zrobić? Z góry dziękuję.


(Semtex) #2

Witaj, popraw proszę tytuł tematu tak aby wstępnie informował o problemie, użyj przycisku EDYTUJ , który znajdziesz w prawym dolnym rogu Swojego posta-> następnie skorzystaj z opcji Użyj pełnego edytora. Dziękuję za uwagę.

Tip: Unikaj słów: "problem", "help", "pomocy" i.t.p. Tego typu słowa nie spowodują szybszej reakcji a mogą odnieść odwrotny skutek od oczekiwanego, tytuł tematu ma być skróconym opisem Twojego posta- powodzenia.