Origin Plant Versus Zombie 2 Garden Warfare Aktywacja Gry

Dzień dobry wszystkim :). słuchajcie kupiłem sobie dwie gierki roślinki i zombie bitwa o sąsiadowo i Garden Warfare 2… mam dwie karteczki z kodem na aktywowanie gry wpisałem kod z pierwszego pudełka… pierwszej części gry gra się aktywowała normalnie i mam ją na koncie ale karta z drugim kodem. GW2 po próbie wpisania kodu mam info że kod został już zrealizowany i przypisuje mi jakimś cudem Battle for neighborville zamiast GW2… pomimo że już aktywowałem innym kodem może mi ktoś poradzić co mam zrobić… :frowning: aby sobie aktywować drugą gierkę i przypisać do konta GW2


Gdzie kupowałeś te gry?

Karteczki z kodami? Z Allegro kupowałeś?

Media Markt Panowie… :wink: kupowane o dziwo Kod do Battle for neighborville zadziałał mi i gra się dodała do biblioteki normalnie ale GW2 odwala errory że kod został zrealizowany albo jest nieprawidłowy itp… albo jak go wklepuję to pojawia mi się informacja że tym kodem aktywuję Battle for neighborville a nie grę o której tu mówimy ■■■ ??? :slight_smile:

Media Markt zakładka Gry PC :slight_smile: dorwałem tam bo tylko tam były wersje pudełkowe tak karteczki białe z kodami bo EA z każdą grą tak robi :slight_smile: tak pakuje CD-Key :slight_smile: w każdej grze od EA to znajdziesz nie nie allegro bo mam paragon zakupu fakturę dokument zakupu gier :wink:

To usuń to z konta i reklamuj.

A mam do was takie pytanie… mam tą gierkę na płycie czy ktoś wie czy dało by się zrobić tak że wkładam DISC numer jeden i origin prosi o klucz wpisuję klucz który zakupię Cyfrowo… i gra wtedy ruszy znaczy się kopiowanie z płyty instalację gry pobieranie kopiowanie potem włóż DISC 2 i gra gotowa ? czy taki Sposób nie zadziała… ? :slight_smile:

W przypadku Fify 19 dodane płyty są bezużyteczne luncher wymuszał pobieranie 50 GiB zamiast zgrać je z DVD.

To nie ważne czy mam płytę z grą czy jest kopia cyfrowa tak czy siak pobiera się tak samo Kumam :slight_smile: to chyba nie muszę się bać że mam zrąbany kod dostarczony z płytką… i sobie wezmę klucz z jakiejś strony cyfrowy np ENEBA :wink:

Media Markt by wcisnął bubel? Możliwe. :smiley:

to też jest rozwiązanie.

To idź reklamować, ew. skontaktuj się z pomocą techniczną, zrób zdjęcie CD-Keya, oni sprawdzą kiedy był aktywowany i pomogą.

Okazało się że Dzwoniąc do Pomocy technicznej EA dowiedziałem się że Media mógł sprzedać mi gry z dwoma takimi samymi kodami na tą samą grę … gadałem sobie z nimi ponad godzinę siedząc i słuchając ich muzyczki :smiley: dodatkowe godziny to zmiany osób z którymi rozmawiałem potem kilka godzin robienia zdjęć Kodów faktury dowodu zakupu daty Sprawdzania mojego konta… no i udało się przypisali mi grę do konta… więc jednak to są spoko potrafią człowiekowi pomóc w problemie Polecam Serdecznie :stuck_out_tongue: Temat do zamknięcia jak ktoś będzie miał podobny problem to
wbijajcie do nich na pewno wam pomogą :slight_smile:

To, ile w końcu tych godzin było? Więcej niż emotek w tekście?