Origin - stan Offline. Medal Of Honor 2010 - serwery EA niedostępne

Dokładnie jak w tytule. Origin nie chce przejść w stan online, pisze że logowanie online jest aktualnie niemożliwe. MOH 2010 - podobnie. “Łączenie” po załadowaniu gry i nagle komunikat, że serwery EA są niedostępne… wy też macie teraz problemy z Originem?

 

Wesołych świąt wszystkim :slight_smile:

Witam,zanim kupiłeś u nich gre trzeba było się zastanowić, ja mniejwięcej z tych i innych powodów skonczyłem z tą firmą nic nigdy u nich dobrze nie działało.Mimo nie udanych zakupów rzyczę Zdrowych I Wesołych Świąt.

Humble Bundle za kilka większych tytułów, więc nie wydałem za wiele :stuck_out_tongue: a co, też masz teraz problemy?

Ja bym powiedział w czasie przeszłym miałem, tak jak napisałem wyżej skonczyłem już z ea.Sprawdz czy masz origina dodanego do zapory poniewarz może ci  blokować.

Przeszukałem trochę internetu, sprawdzałem trochę rozwiązań. Na 99,9% jest to wina dostawcy internetu. Na wszystkich 3 komputerach, wszystkie 3 konta EA nie działają. Pewien facet napisał po 4 stronach tematu który założył, że problem generował… dostawca internetu. Jednak rozwiązanie trudno było znaleźć, bo mało kto je publikował albo mało kto na nie w ogóle wpadał. Sprawdziłem u siebie na pakiecie internetowym udostępnianym przez tethering Wifi laptopowi - i Origin normalnie działa, gry EA pewnie tak samo. Na internecie domowym - nie. Działały jakiś czas temu, potem nie grałem jak i brat też nie grał przez jakiś czas… no i dzisiaj BUM. Jak pisałem - na 99,9% wina leży po stronie dostawcy internetu. Prawdopodobnie jako że powinien pracować w poniedziałek - skontaktuje się z nim, a raczej jego firmą :slight_smile: i nie, mój dostawca nie jest ogółem problematyczny… za bardzo niewiele dostaje dosyć szybki internet radiowy i raczej stabilny, choć problemy niekiedy jakieś ma, ale i w Orange/Neostradzie czy Netii też się one zdarzają. Pingi też niskie i komfortowo się przeważnie gra :slight_smile: Pozdrawiam.

 

EDIT: Problem zgodnie z powyższym - rozwiązany :slight_smile: