Origin w grze

Witam

Problem dotyczy gry mass effect 3, po uruchomieniu nie działa „origin w grze” skrót klawiszowy nie działa i nie mogę nikogo zaprosić do gry, wyskakuje komunikat: „aby móc korzystać z tej funkcji musisz właczyc opcję korzystania z origin w grze na stronie ustawień klienta EA Origin” ale sam mogę dołączyć., naprawa instalacji gry oraz reinstalacja origin nie pomogła, wyłączenie antywirusa tez. Dodałem reguły w ruterze do portów udp 88; 3074; 53: 3659 oraz tcp 80; 3074; 53, Restarty komputera oraz routera też nie naprawiły problemu. Ustawiłem nawet  aby gra uruchamiała się  jako administrator. Dodatkowo po kliknięciu w kliencie origin „właściwości gry” zaznaczyłem dodatkowo „origin w grze”. W ustawieniach aplikacji mam wybrana opcje origin w grze – „Wszystkie gry”

W grze batlefield 3 problem nie występuje i normalnie działa shift +F1

 

Próbowałeś zmienić klawisze wywoływania ?

 

nic się nie zmienia dalej nie dziala

No to nic nie poradzimy - problem znany od premiery i raczej Bioware tego nie naprawi.

 

http://www.forum.gamewalk.pl/viewtopic.php?f=246&t=13991&sid=5d0dd12b8475dd7e0951221be192f9c1&start=10

W trakcie rozmowy z supportem EA, poinformowano mnie że trzeba czekać na aktualizacje Origina, bo żadna z metod podana w trakcie rozmowy nie naprawiła problemu… jako ciekawostkę dodam że odinstalowałem gre oraz origina za pomocą Revo unistalaler Pro