Oryginalne Beats By Dr Dre Solo

Witam. Przedmiotem aukcji są ORYGINALNE słuchawki Beats By Dr Dre Solo (kolor czarny)

Słuchaj muzyki w pełnym wymiarze! Słuchawki Beats By Dr Dre zostały stworzone z myślą o słuchaczach dobrej muzyki. Dzięki tym słuchawkom dostrzeżesz to, co artysta chciał przekazać Tobie w studio.

W zestawie: pudełko Beats By Dr Dre, ORYGINALNE słuchawki, 2 kable (jeden stworzony specjalnie dla urządzeń Blackberry oraz Apple), etui oraz ściereczka Beats By Dr Dre, pełny zestaw książeczek zawartych w zestawie( w tym gwarancję) oraz dowód zakupu.

Cena: 500zł+15 zł koszt przesyłki

Słuchawki sprzedaję ze względu na stan finansowy. Gdybym miał szansę, z pewnością bym ich nie sprzedawał, ponieważ są naprawdę warte swojej ceny. Posiadają normalne ślady użytkowania. Stan słuchawek oceniam na bardzo dobry. Słuchawki NIE SĄ USZKODZONE- SĄ SPRAWNE W 100% oraz ORYGINALNE (co rzadko się spotyka na Allegro, jest dużo podrabianych wyglądających identycznie jak oryginał). Na zdjęciu ukazany dowód zapłaty z paragonem oraz częściowo zakryty kod umożliwiający sprawdzenie oryginalności na stronie producenta (co zostało przeze mnie uczynione).

Słuchawki były szanowane oraz rzadko używane ze względu na pracę.

Słuchawki zostały zakupione w sklepie elektoshop.com.pl.

Pytania proszę kierować na: PiotrPSM@wp.pl lub bezpośrednio na konto Allegro.

Link do aukcji: http://allegro.pl/show_item.php?item=2880839061

Pozdrawiam i życzę wesołych świąt!

Erwiiin podaj tutaj na forum cenę jaka cię interesuje