Oryginalność tuszy brother lc985 !?

Witam.

Zakupiłem drukarkę Brother dcp-j315w. Zastanawiam się nad zakupem tuszy na zaś… i myślę o oryginałach aby w razie problemów z głowicą serwis nie miał pretensji o zamienniki. Znalazłem na allegro ciekawą ofertę kompletu tuszy za 59,90 zł http://bit.ly/Q2AeYm niby wszystko piszę, że oryginalne ale czy aby na pewno? Na innych aukcjach sam czarny tusz tyle kosztuje co tutaj 4. Zastanawiam się czy warto ryzykować !? Czy faktycznie są oryginalne?

z góry dzięki

  1. Zestaw na ceneo/nokaucie kosztuje od 130-140 zł

  2. W aukcji nie ma słowa o nazwie produktu: Brother Valuepack CMYK LC985 i kodzie produktu: MYK LC985

  3. Długość gwarancji na Allegro 4-krotnie przekracza fabryczną 3-miesięczną fabryczną gwarancję producenta (sprawdzone m.in. w Komputroniku i benchmarku)

  4. Fotografia tylko z katalogu producenta

Odpowiedź nasuwa się sama…

No też mi to wszystko nie pasuje. Tylko jest napisane, że wyjęte z nowych drukarek to pomyślałem, że gość sprzedaje je jakoś osobno. A to jest jakaś hurtownia co importuje to nie wiem skąd. A że miałbym możliwość odbioru osobistego to mnie zachęciło. No pewnie trzeba będzie kupić w sklepie oryginalne albo na allegro duliny bo słyszałem, że też dobre.

Witam. Ja mam DCP-J125 i tusze też LC985 …tu kupiłem zamienniki http://www.dodrukarki.pl/c/pl/49_261_31 … lc985.html i nie ma z nimi żadnych problemów. A te oryginały są tanie bo jak zawsze w nowych drukarkach pojemniki nigdy nie są pełne. Pozdrawiam

A jak długo masz tą drukarkę?

około roku…

ja mam DCP -J315W 1,5 roku i cały czas na zamiennikach komplet kupiony za 25zł (10szt) i żadnych problemów :slight_smile:

ok dzięki. Pewnie też kupię zamienniki a jak kiedyś będzie przypływ kasy to kupie zestaw oryginałów. Z najtańszymi zamiennikami też nie będę ryzykował ale pewnie firmy dulin kupię bo trochę poczytałem po forach i chwalą. Chyba że możecie polecić jakieś inne zamienniki sprawdzonej firmy