Oryginalny nośnik XP ACER-nie bootuje się

Witam. Mam laptopa Acer Aspire . Miałem zainstalowany system XP HE bez dedykacji. Kupiłem oryginalne dwa nośniki ACER ASPIRE RECOVERY ale niestety w żaden sposób nie chcą się zabootować, słychać jak nośnik chodzi w napędzie ale instalator sie nie włącza. Co za przyczyna?

I bardzo dobrze. Nie kombinuj i wgraj niededykowanego Windowsa na klucz ze spodu lapka i tyle. Może być nawet piracka kopia i Microsoft nie będzie robił problemu. Jak OS zażąda aktywacji, przedzwonisz na infolinię aktywacji Windowsa i jak konsultant zapyta o powód, to powiesz, że zmieniłeś system na niededykowany i tyle. Ja sam instalowałem już niededykowanego Windowsa na klucz Lenovo i nie było problemu z aktywacją. Instalować systemu dedykowanego nie ma najmniejszego sensu, ponieważ każda jedna osoba w serwisie komputerów powie Ci, że dedykowane systemy z kilkoma wyjątkami są zawalone dziesiątkami różnych niepotrzebnych do nieczego programów w wersji trial i te Windowsy strasznie wolno działają. Co do sterowników, jak tylko sobie pospisujesz jaką masz grafikę itd. to nie będzie na 100% problemu z dopadnięciem ich, ponieważ sterownik na bank uzyskasz ze strony producenta danego podzespołu.

Wszystko się zgadza. I tak zrobiłem a aktywacja przeszła bez problemu. Tylko ciekawi mnie dlaczego ten nośnik nie bootuje. Inne które próbowałem chodzą bez problemu. Przeskanowałem go przez iso.buster i wykrył,że brak jest 229 MB pliku/imaages/ skopiowałem ten plik na dysk ale go nie widać na dysku.Chyba dam sobie spokój z tym nośnikiem i odeślę dla gościa z powrotem.Pozdrawiam :lol: