Oryginalny win xp i upgrade do win 7

Mam oryginalny win xp i chciałabym zakupić upgade do win 7,czy gra jest warta świeczki?upgrade kosztuje połowę tego co normalna wersja win 7 ,ale czy będzie tak samo funkcjonalna?

Upgrade będzie chodził jak normalny Windows 7. Upgrade nie jest żadną uproszczoną wersją - to jest normalna wersja systemu.

czy gra jest warta świeczki nie wiem, zależy to od tego na jakim sprzęcie będziesz instalował i czy w ogóle win 7 jest potrzebny, czego oczekujesz dokładnie po nim,

Warto kupić choć przy uaktualnieniu xp inaczej się postępuje niż z vistą ale w opakowaniu jest podana informacja można też zrobić nie standartową instalacje wtedy mamy czystą instalacje ale pliki poprzedniego systemu wraz z programami i innymi naszymi plikami mamy w specjalnym katalogu o nazwie windows old .

Właśnie mam nowy komp:

płyta Gigabyte 890GPA-UD3H

procek AMD PHENOM II X2 545 3.00GHz

pamięc GOODRAM DDR3 2GIGA 1333 MHZ

dysk SAMSUNG 500 GIGA

KARTA GRAF RADEON 4290HD

Właściwie nie mam specjalnych wymagań,po prostu chciałabym mieć win 7

Napewno pójdzie ale dla pewności uruchom

Windows 7 Upgrade Advisor 2.0.4

http://www.dobreprogramy.pl/Windows-Upg … 15011.html

Ho ho, a na necie jest tyle artykułów że najpierw trzeba przejść z XP do Visty potem do 7.

Inaczej się nie da i tak też zrobiłem i dało radę XP>VISTA>7 :slight_smile:

PRZYKŁAD

podobno miało się coś ukazać w styczniu 2009 ale chyba świat zapomniał :slight_smile:

Możesz jeszcze poczytać tu, może ci się uda :slight_smile:

Chodzi ci o wykonywanie aktualizacji do nowszego OS - czyli z zachowaniem ustawień i układu plików. Wtedy faktycznie jedynym wyjściem jest taki podwójny upgrade. Jeśli nie chcesz tego zachowywać nośnik W7 Upgrade pozwala na czystą instalację. Swoją drogą nie widzę w tym sensu - te dwa upgrady zajmują więcej czasu niż zainstalowanie czystego systemu i doinstalowanie programów, a po tych instalacjach śmietnik jest zapewne olbrzymi.

W temacie postu jest dokładnie napisane upgrade więc to jest jednoznaczne z chęcią pozostawiania plików i innych rzeczy na kompiku. Przynajmniej ja tak rozumuję :slight_smile: a co na to założyciel postu :?:

chcę kupić upgrade tylko dlatego,że jest połowę tańszy.Nie zależy mi na programach itp.

To kup upgrade. To jest normalna wersja instalacyjna, tylko pamiętaj, że musisz zachować płytkę i dowód zakupu XP, aby taki upgrade był legalny.