Oryginalny windows 8 a zmiana systemu

Siema, mam nowego Asusa s56cm i mam oryginalnie wgranego windows8 dopasowany do asusa. Lapek mi sie wlacza 5 sec i zamiast loga kompa a potem windowsa 8 wraz z tymi krecacymi sie kolkami od razu mam logo asusa razem z ladowaniem windowsa przez co o wiele krocej wszystko dziala. Mam rowniez program od asusa jak instant on (to chyba dzieki niemu tak wszystko dziala szybko) oraz wiele innych programow od asusa, mam rowniez swoj produkt zarejestrowany w cilencie asus czy cos takiego. I moje pytanie:

Czy jak zmienie system na windows7 albo na inna edycje 8 to mi to wszystko zniknie, czy komp przestanie sie tak szybko wlaczac, albo podczas ladowania baterii w ustawieniach wybor power plan: Power4Gear High Performance? Czy jest to na stale czy wgrane z systemem i podczas zmiany na 7 i powrotem na 8 nie bedzie sie dalo tego przywrocic? Albo poownie zainstlowac

Z tego co widzę, ten komputer posiada dysk SSD. Dlatego rozruch komputera jest dużo szybszy niż ze zwykłego talerzowca. Jednak tu jest stosowany trik, który nie wyłącza komputera tylko go usypia. Ten trik to Super Hybrid Engine II, a połączenie tych dwóch rozwiązań powoduje szybki start systemu, który w rzeczywistości jest tylko wybudzany. Jeśli zdobędziesz oprogramowanie zgodne z systemem, który chcesz to będzie też działać szybki start.

CorbanWolf , na forum piszemy w języku polskim, w związku z tym należy korzystać z polskich liter diakrytyzowanych (ą,ę,ć,ł,ń,ó,ś,ź,ż). Proszę poprawić swój post, w przeciwnym razie temat zostanie przeniesiony do kosza.

Przeniesiono z działu Licencjonowanie oprogramowania.