OS z komponentami

Gdy instaluję windows, zawsze później dorzucam programy takie jak: Winamp,GG,FF, etc. Czy jest możliwość nagrania płytki z OS i zainstalowania systemu z już wgranymi programami i ustawieniami? [Nie chcę przywracania]

np. Norton Ghost :roll:

Miałem go kiedyś, ale przywracanie kopii trwało 10h…

zobacz ten temat :

http://www.forum.explode.pl/viewtopic.p … sc&start=0

wszystko opisane krok po kroku , jak zrobić włansego xpka

Stosuj wersje NG 2003 - czas zależny od wielkości obrazu(kopii) do przywrócenia.

Nie jestem jednak przekonany do ghosta…

@IE7: Jak działa ten progos? Czytałem, ale dla mnie to czarna magia…

spokojnie, na początku jest to czarna magia, ale jak sie wtajemniczysz dokładnie, to zrobisz dokładnie takiego windowsa jakiefgo ty będziesz chciał miec, ja np. zrobiłem sobie płytke dvd , w niej zaraz jak zainstaluje xpka, mam juz zainstalowane : office 2003, norton, ms antyspyware , ad aware i inne przydatne programy, co ułatwia zadanie, bo po formacie nie trace czasu na instalację każdego programu oddzielnie ;)w razie problemów możesz zarejestrować się na tamtym forum, pan Yurek3 pomoże ci napewno jest takim specjalista, że ja napoczatku jak na to patrzyłem, myslałem że to jakas magia i nie dowiary że woguel coś takiego da się zrobic a jednak :slight_smile:

Muszę przyznać że według mnie wersja udana,nie wiem jak ta najnowsza NG 10 - bo nie miałem okazji widzieć.

Używam NG2003 sporadycznie - bez zastrzeżeń, na niektórych płytach może mieć problem z dyskami SATA.

A jest tam jakiś tutorial, czy muszę to wszystko czytać? :o

poczytaj na spoko9 a nie pożałujesz i zrobisz super windowsa który odpowiada twoim oczekiwaniom :wink:

wersja 10 jest super, ale jednak warto bardziej zagłębić wiedze i zrobić swojego windowsa takiego którego nikt mieć nie będzie :wink:

(CzasPrzeczytania+CzasNaukiObsługi+JakieśBłędy)>FormatC:\

Zostaję przy formacie…

(format + instalacja wszytskich programów które ciagle używam i sa potrzebne ) > od nauki instalacji tego co masz w linku, a zaręczam cie że jest to bardzo prosta sprawa jak sie dokładnie przeczyta :wink:

zreszta autor zamieścił w sieci gotowy plik z windowsem i z programami, takimi jak antyvir, firewall e.t.c , tak wiec nie musisz już tego sam robić, wszystkie potrzebne programy zaznaczasz ptzy instalacji, te które chcesz aby ci zainstalowało, paczka wazy prawie 35 giga ale warto ściagnąc, acha zapomniałem dodać iż jest to legalne, ponieważ autor nie zamiesza w pliku seriala do xp, to znaczy że instalujemy wszystko na naszym serialu który dostalismy wraz z zakupem systemu

Dobra zamknijcie topika, bo nic z tego nie bedzie :?