Oscary 2017

(Infamus) #1

Co myślicie o tegorocznych nominacjach do Oskarów? 

Czy La La Land rzeczywiście zdominuję galę? Widać też że zeszłoroczna afera wywarła skutek, gdyż w tym roku jest nominowanych sześciu czarnoskórych aktorów.

Ciekawe czy nominowanych za osiągnięcia, czy w imię poprawności politycznej?

(dark__jedi) #3

Niech się cieszą, że Oskarów nie dostają seriale, bo pozamiatałyby konkurencję.

(Razzor) #4

Jak dla mnie kicha totalna te Oscary, a co do przypalonych aktorów to wynik zeszłorocznej “afery”.

(Infamus) #5

Pewnie tak,chcą uniknąć negatywnych głosów o dyskryminacji. Co jest śmieszne i dużo wspólnego z oceną gry aktorskiej nie ma.

(Madafaker) #6

“La La Land” zdecydowanie nie moje klimaty, nie widziany i nie będzie oglądany, pomimo tego iż zapewne zgarnie “worek” Oskarów…

Dla mnie faworyt to " Przełęcz ocalonych"…pomimo nasycenia “tradycyjnym” amerykańskim patosem, świetnie się ogląda…sceny batalistyczne klasa !

Natomiast mój " prywatny Oskar" za efekty specjalne, bezapelacyjnie dla chińsko-amerykańskiej megaprodukcji  " Wielki Mur"…zaliczyłem seans w IMAX 3D…nieprawdopodobna uczta wizualna, momentami wgniata wręcz w fotel…klękajcie narody !

A w kolejce musowo do obejrzenia czekają , chronologicznie…“Ciemniejsza strona Greya”…“John Wick 2”…“Szybcy i wściekli 8” w 3D…“Transformers: Ostatni Rycerz” obowiązkowo w IMAX 3D…

(Infamus) #7

Właśnie dużo słyszałem o tym filmie, zachęciłeś, koniecznie muszę obejrzeć.

(tadeusz149) #8

Przepraszam, że trochę nie na temat. Może ktoś wie kiedy i czy w ogóle ukaże się na DVD “Wołyń” Smarzowskiego? 

(Madafaker) #9

W ogóle tak…na wiosnę… r010.gif

(Infamus) #10

@Madafaker  obejrzałem Wielki Mur za Twoją rekomendacją. Bardzo fajne, idealne odstresowanie, a i efekty miazga.

(mirektopolanek) #11

Od siebie mogę polecić film “Aż do piekła”. Dobre, męskie kino.

(Madafaker) #12

Niestety mój faworyt tylko dwa Oskary za dźwięk i montaż…szkoda…

A wpadka “klękajcie narody”…

(Infamus) #13

Ostatnio nie było czarnych to dziś im wynagrodzili :smiley:

(sdlike) #14

Połowy tych ludzi nie znam, ale chyba generalnie słabo znam się na sztuce filmowej.

(tomekb) #15

Widzialem i La La Land i Moonlight i usnałem w połowie każdego :stuck_out_tongue: :wink:

(Madafaker) #16

Tak…takie klimaty filmowe to zdecydowanie nie dla nas…twardzieli “żujących pszczoły”…

(Infamus) #17

Zazwyczaj właśnie wygrywają film “tak bardzo ambitne” że przeciętny widz usypia :smiley:

(tomekb) #18

Nie zawsze, w tym roku po prostu wygrała polityka :slight_smile:

Rok temu była krytyka, że oskary trafiłī do samych białych męzczyzn, to w tym roku - szczególności w konktekście tego co robi Trump - Oskar trafił za role czarnoskórego geja muzułmanina :wink:

(pocolog) #19