Osobne style dla ie6 działają wtedy gdy brak zwykłych styli

Witam!

W dokumencie HTML podałem zewnętrzne style

Jak widać są tu osobne style dla Internet Explorer 6.

Zauważyłem, że po użyciu tego sposobu strona jest szersza w IE6 w niektórych miejscach. Gdy jednak na chwilę usunę plik style.css (odpowiada on za wszystkie przeglądarki poza IE6) wtedy w Internet Explorer’ze strona wygląda tak jak powinna (korzysta z styleie.css i nie rozszerza się).

Dlaczego style.css mają wpływ na wygląd strony w IE6? Dlaczego po usunięciu tego pliku wszystko wygląda tak jak należy?

Jak to rozwiązać?

To nie jest alternatywne wczytywanie styli czyli dla IE6 - styleie.css, a dla innych przeglądarek - style.css.

Plik style.css jest wczytywany dla wszystkich przeglądarek w tym także dla IE6, ale gdy przeglądarka jest IE6, to dodatkowo jest wczytywany plik styleie.css i te zmiany które są umieszczone w tym pliku są aktualizowane, a które nie zostały zmienione pozostają takie jak w pliku style.css

Jeżeli chciał byś wczytywać alternatywnie arkusze styli, to mogło by być np. tak:

lub np. tak:

Dzięki, skorzystałem z pierwszego sposobu.

Stronę już prawie skończyłem, zostało zmienić tła, kolory itp. - ale nigdy nic nie wiadomo i znowu mogę potrzebować pomocy:)