Osobowość telewizyjna!

Najlepiej to iść za ciosem! :smiley:

Podobny w temacie wcześniejszego topika,ale ukierunkowany na osoby ze szklanego ekranu! !!

Wg Ciebie największe osobowści(mogą być ew. prezenterzy) w telewizjach polskich?

Ja uważam,że Man…potem długo nic… i Wojewódzki! !!

Frytka :lol: :lol: :lol:

Na poważnie, biorąc pod uwagę cechy osobowości telewizyjnej, można uznac własnie np. Wojewódzkiego, jest kontrowersyjny.

Jak Fryta to i Doda :lol: :lol: :lol:

A poważnie, jak napisał Boczi :smiley: To Wojciech Mann i jego kompan Krzysztof Materna

Jak najbardziej Wojewódzki!! :smiley:

Monika Olejnik, Tomasz Lis, Wojciech Mann, niewątpliwie Kuba Wojewódzki (chociaż go nie trawię).

Lis, Wołoszański

Wołoszański, Miodek (zwany profesorem ), Bałtroczyk, Drozda (nie lubię go ale szanuję bardzo), Orłoś…

Durczok :slight_smile:

Wojewódzki, Drozda(także go nie trawie)Doda(ie lubie ejje ale jej kontrowersja jest taka ze ja trzeba wspomniec)

Kulczyk, Giertych i s-ka :wink: 8) :lol: :twisted:

Doda i Frytka powinny dostać chyba nominacje do tego topica za totalny brak osobowości i działanie pod publiczkę (jedna i druga trzepie kasę na ludzkiej naiwności i image stworzonym przez media bulwarowe)

pierwszy raz się z Tobą zgadzam!! ale :blush:

Antyosobowość-dla Dody za silikonowe oczy a Frytce za “nic” :wink:

Dorzuć jeszcze :smiley: - osobowość:

  • radiowa

  • sejmowa

  • Senatu

  • sportowa

  • teatralna

  • kinowa

  • itd.

Masz ogromna szansę znokautowania tego działu,

a jak jeszcze zapatrzysz się na Gołotę - to - ho,ho,ho :smiley:

Oni to mogą co najwyżej ścigać się z Dodą i Frytką !!

I już tak ogólnie to dziękuję Ci za uznanie dla mojej twórczości! :wink:

Jo tyż to popierom

:stuck_out_tongue:

Śp. Waldemar Milewicz

[*][*][*][*]

:frowning:

TO była osobowość

Zdecydowanie - Kuba Wojewódzki! Za takim gościem poszłabym na kraniec świata… :stuck_out_tongue: Ma w sobie wszystko, co mnie fascynuje! 8)

Lis i Durczok - poniekąd zostali wtopieni w sztywne ramy, nieco inne od luzu Wojewódzkiego, ale są niepowtarzalni! :stuck_out_tongue: Notabene - podejrzewam, że prywatnie są niesamowicie luzaccy - to da się wyczuć!

No i moje ostatnie, prawie że - osobiste odkrycie, raczej w kategoriach prywatnych zauroczeń! :twisted:

Maciej Friedek - komisarz z serialu W 11 - TVN (w cywilu również policjant)! Daję linka na wizerunek, jakby kto nie kojarzył… 8)

http://w11.onet.pl/1205471,dzialkadr.html

Abstrahując już od faktu, że mam słabość do policjantów i przedstawicieli tzw. służb specjalnych; niewątpliwie ten gościu ma w sobie niesamowitą charyzmę… i tzw. męski urok! :stuck_out_tongue:

Kuba Wojewódzki a jak miałbym wybierać coś z pań to napewno Kazimiera Szczuk i Magda Mołek 8)