Osprzęt PlayStation 3

Jak się kupuje PS3, to w zestawie jest jeden pad, więc trzeba dokupić drugi. Wiadomo, do tego jakaś gra, ale co z kablami? Trzeba coś dokupywać? Mam jeszcze telewizor kineskopowy (płaski ekran, 100 Hz :smiley: ), więc bez HD. Wiem, bo gdzieś już czytałem, że można na takim grać, tylko że bez szału. Czyli tak jak piszę. Co z kablami.

kable są w pudełku - kabel A/V kompozytowy, adapter kompozyt-scart, kabel sieciowy,kabel Ethernet nie ma w zestawie kabla HDMI,czasem są tak zwane bundlepacki gdzie znajdziesz konsolę + 2 gry,konsolę + gra + film na blueray,konsola + 2 pady + gra,teraz jeżeli chcesz kupić konsolę to polecę ci bierz bundlepacka z Gran Turismo 5 wygląda tak gt5l.th.jpg a poźniej zbieraj na TV

kabla Ethernet nie ma w zastawie ale ps3 ma wifi więc problemu nie ma. W paczce nie ma też kabla HDMI (były takie bundle ale teraz rzadko spotykane), jako że masz tv bez hd to nie musisz takowego kupować…

W zestawie jest kabel którym podłączysz ps3 do swojego tv.

Jeżeli chodzi o zakup to polecam kupno w sklepie stacjonarnym (saturn, media markt, sony center itd) gdyż ps3 ma rok gwarancji od sony, 2gi rok to już gwarancja sprzedawcy (wymuszona ustawowo) więc jak się coś zepsuje to łatwiej wyegzekwować swoje prawa.

Pada możesz kupić osobno (ciężko dostać zestaw z 2 padami).

Dzięki.

Ja akurat biorę PS 3 w PLAY, bo tam przechodzę. Ponieważ mam bon na 200 zł, to sobie podokupuję m. in. drugiego pada i akcesoria do PS MOVE w Media Markt.

w play dostaniesz chyba do ps3 grę sports champions na ps move- świetna gra, sam zamierzam ją kupić w najbliższym czasie (gram teraz w demo)

Pada czy akcesoria do PSM możesz kupić w MM, odradzam kupowanie gier w MM- ceny mają o wiele wyższe niż w sklepach online…