Ostatnia sesja nie zapisuje sie automatycznie

Witam!

Mam pewien problem, otoz czesto przegladam jakies strony i w trakcie musze gdzies isc, wylaczam wszystko do pulpitu, zeby jak przyjdzie ktos inny mial czysto, a gdy wracam odpalam znowu Opere i dalej to jest.

Moze inaczej… tak bylo.

Zapisalem bratu sesje bo mial naotwierane 25zakladek, ktore mi przeszkadzaly. Problem sie nie skonczyl, bo przy kazdym otwarciu Opery one sie otwieraly, w koncu bratu juz to nie bylo potrzebne i skasowalem te sesje.

Teraz mam problem, bo wchodze do Opery, mam szary ekran i gdy mam pootwierane strony, zamkna ja i potem otworze znow mam pusty, szary ekran.

Wie ktos jak wlaczyc automatyczne zapisywanie ostatniej sesji? Szukalem na googlach, pozniej grzebalem w wyszukiwarce, pytalem kumpli i nie mam pojecia ;\

Czy zainstalowanie wersji 9.24 to zmieni? (uzywam 9.23) Tylko, ze nie chce stracic danych w kanale RSS, dlatego musialbym je zachowac…

Jestem troche laikiem i nie wiem jak se poradzic :stuck_out_tongue: Prosze o pomoc:)

Pozdrawiam

menu> Narzędzia>Preferencje - okienko “Ogólne”, Uruchamianie - wybierz. masz tam ustawienia, przy otwieraniu Opery

Dzieki serdeczne. O matko, ale ze mnie borok :stuck_out_tongue_winking_eye: No tak, najprostsze rozwiazania sa tuz pod reka ;>

Dzieki serdeczne :stuck_out_tongue:

btw. kiedys w Tesco szukalem napoi przez 20min, w koncu podbijam do jakiejs pani, z napisem TESCO na plecach, pewnie tutaj pracuje, wiec pytam jej gdzie napoje, ona odlozyla ostatniego tymbarka na polke, spojrzala na mnie, przez moje ramie, na mnie i odeszla… tak mysle, a to ■■■■■, odwracam sie, a tutaj 4m wysokie, 20m szerokie potezne polki z napojami… :stuck_out_tongue_winking_eye:

Pozdrawiam :slight_smile: