Ostatnie poprawki zestaw

Witam. jako iż mój stary temat został przeniesiony do kosza piszę nowy. Macie jakieś zastrzeżenia do takiego oto zestawu:

Procesor + chłodzenie : Intel Core 2 Duo E8400 3.0GHz BOX ~ Scythe Mugen

Płyta główna: Foxconn p35a-s

Karta graficzna:GeForce 8800GTS Gainward

Zasilacz:Corsair CMPSU-520HXEU

Pamięć ram:Mushkin 2x 2GB 1066 mhz

Obudowa:Sharkoon Rebel 9 Value Edition Black

Dysk twardy:Samsung F1 320GB HD322HJ 16MB

Kazano mi także dokupić 2 wentyle lecz zmieniłem obudowe.Ona sama ma 1 wentyl 25cm i 2 po 12cm. Muszę jeszcze dokładać te 2 inne?? No i jeszcze jedno. Jakie gry i na jakich rodziałkach i detalach będą chodzić? (mniej więcej). Dzięki pozdrawiam :twisted:

W dniu 23.05.2008 , o godzinie 16:34 został dopisany post przez mass95

Aaaa i jak się kręci ten procek?

Kręci się dobrze, wentylatorów pod dostatkiem… ale… jeśli jednak chcesz kręcić to może weź e8200, a zaoszczędzone pieniądze dołóż do np cooler mastera 690(tak obudowa nie pomoże w oc, ale procesor nie ograniczy, a 690’tka jest jednak o klase lepsza)?

Kręcenie nie dla mnie, mój kumpel chciał wiedzieć i przy okazji napisałem :smiley: A co do obudowy… 690 wcale mi się nie podoba :shock: jest taka jakby hmmm pospolita,zwyczajna. A ten Sharkoon jest ładny moim zdaniem. A jakie polecacie obudowy (ciche,ładne,muszą mieć jakieś diody jak ten Sharkoon) :smiley:

Masz dobry zestaw - ja jeszcze trochę więcej jak pół roku temu chciałbym również mieć to co masz… :slight_smile:

Kupiłem komputer trochę lepszy ale w grach się nie wysilam.

Dlaczego ?? - Gry mogą być żle ,napisane" i nic Ci nie pomoże.

Nie upieraj się na temat jednej gry - dobrze radzę. Masz jeszcze inne nowsze wersje oraz tysiące innych gier.

Ponadto nieraz np. na słabszym komputerze tylko z inną kartą graficzną może gra ,śmigać" ale na dużo nowszym

i na innej karcie graficznej po zainstalowaniu niektórych gier możesz mieć nawet restarty komputera lub

nawet niebieski ekran ,śmierci" - różnie zwany…

viewtopic.php?f=11&t=241007

Jeżeli chcesz dorównać ze sprzętem to nigdy nie dorównasz - obecnie co trzy m-ce jest inny.

Chyba że masz dużo kasy to możesz sobie co kwartał wymieniać komputer… :slight_smile:

Zasiłkę brałbym OCZ StealthXStream 500. Sam posiadam, bez zarzutu. Przy takim sprzęcie do dysk pasowałoby z 500GB, ale to zależy już od Ciebie :slight_smile: a procek to Quada. Narazie się nie przyda, ale trzeba myśleć przyszłościowo :stuck_out_tongue: Sam mam Q9300 i się świetnie sprawuje. OC poleciało łądnie i w ogóle :slight_smile:

Pozdrawiam

witam

masz dobry zestaw

obudowa może taka jak moja?

pozdrawiam

A sie porobiło.Już nie kupuje nowego kompa :frowning: