Ostatnio skacze ping, gubie pakiety, a pobieranie ok

Witam. Od razu zacznę, że chodzi mi o mój ping w Counter Strike. Mam internet radiowy, wiem co wielu ludzi o nim mówi, ale mój nie jest najgorszy. Prędkości pobierania wynosi od 60-150kb/s. A mój upload wynosi od 120-220kb/s. Pingi w CS mam 20-40, lecz ostatnio zaczęło dziać się coś dziwnego. Pingi zaczęły skakać do 200-900. Na kilka sekund i spada, a czasem trzeba poczekać dłuższą chwile, wyłączyć grę i czekać. Nie wiem ktoś mi się włamał na sieć czy jak? Mój dostawca to: Prof-Net.

Proszę o pomoc. Dodam, że karta sieciowa była zmieniana w lipcu. Pingi rosną wraz z czasem w grze. A co najlepsze wszystkie testy w internecie wyświetlają mi ping 30-40. Nie wiem co robić.

RomanekEasy ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

Może po prostu inna uruchomiona aplikacja (nawet w tle) łączy się z internetem i coś pobiera?

Wiesz wydaje mi się, że nie ma takiej aplikacji. Ale może jest jakiś program, który wykazuje ile, i jaka aplikacja zabiera łącza. Jak dla mnie to dziwne, że pobieranie działa poprawnie a pingi nie odzwierciedlają tego.

Dodane 04.08.2010 (Śr) 19:30

Sprawdzam ping jednego z serwerow za pomoca fucnki cmd.exe zobaczcie co wyszlo:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/fb3 … 2998d.html