Ostrzeżenia przed modków/adminów

Witam, ostatnio pewien moderator (lub administrator) usunął mi dwa posty, które były odpowiedzią na pewien temat. Posty zostały usunięte, dostałem 2 ostrzeżenia, a powodem był “znawcy badziewi” tylko z tego powodu, że skrytykowałem pewien antyvirus…

Kliknij w “Ostrzeżeń: 2” pod swoim avatarem i sie dowiesz za co te warny.

po przeczytaniu twoich usunietych postów można stwierdzić że są dokładnie takie jak “temat” więc się nie dziw że zostały usunięte , pozaty admin zawsze ma racje nawet jak by je nie miał to i tak ma rację., więc twoje uwagi są bezpodstawne.

Nie przesadzaj. Jeżeli ktoś ma merytoryczne argumenty,

to zawsze może odwołać się od decyzji.

Sam ją czasem zmieniałem.

tak rzeczywiście tekst, który trzeba było zamieścić w dziale technicznym.

Jeszcze w jakąś recenzje albo parametry trzeba było taki tekst wsadzić :wink:

nie mogę w to uwierzyć - za krytykę nie nagradzamy ostrzeżeniami.

Jeżeli uważasz teksty w postaci badziew za konstruktywną krytykę, to faktycznie, gratuluje. Tak się składa, że czytałem Twoje krytyki. Na Twoim miejscu, bym poprosił o usunięcie tego temu i wyciągnął wnioski na przyszłość.

:?

Nawet to jest bzdurą gdyż Avast jest produktem czeskiej firmy Alwil Software:

http://www.avast.com/eng/how-to-contact … tware.html

O reszcie nie wspomnę :arrow: darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy.

No tak, mój błąd z “polskim” avastem, lecz odwołuję się od jednego postu który posiadał odpowiedź na pytanie i poradę…

Vickson takie rzeczy załatwiaj z moderatorem, o czym mowa jest w regulaminie forum - jak masz zastrzeżenia co decyzji, skontaktuj się z moderatorem na PW od którego dostałeś ostrzeżenie. Uważam, że postąpił słusznie i jak pisałem, na Twoim miejscu przestałbym drążyć temat. Jakość twoim krytyk jest po prosu badziewna.

Gwoli ścisłości - temat w dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis, to temat, gdzie rozwiązuje się bardzo ważne problemy związane z zawirusowaniem systemu, na podstawie wklejanych logów.

W temacie Autor nie prosił o uwagi na temat zainstalowanego antywirusa, a o analizę logów.

Posty usunięte nie miały więc żadnego merytorycznego odniesienia do tematu, a były jedynie bezsensownym zaistnieniem w temacie, wskazującym na nieznajomość zasad funkcjonowania na Forum, określanych za pomocą Regulaminu , a konkretnie punktów II.2.8. 2.11.

O nieznajomości tych zasad, lub świadomym ignorowaniu świadczy również ten temat, bowiem w punkcie II.2.9. czytamy co następuje:

ale User zakładający temat, zamiast szukać wyjaśnień na PW, woli zaistnieć ze swoimi żalami w dziale O forum.

Zamykam.