Ostrzeżenia przed modków/adminów

(Vickson) #1

Witam, ostatnio pewien moderator (lub administrator) usunął mi dwa posty, które były odpowiedzią na pewien temat. Posty zostały usunięte, dostałem 2 ostrzeżenia, a powodem był "znawcy badziewi" tylko z tego powodu, że skrytykowałem pewien antyvirus...

(M Kupczynas) #2

Kliknij w "Ostrzeżeń: 2" pod swoim avatarem i sie dowiesz za co te warny.

(Zbych ) #3

po przeczytaniu twoich usunietych postów można stwierdzić że są dokładnie takie jak "temat" więc się nie dziw że zostały usunięte , pozaty admin zawsze ma racje nawet jak by je nie miał to i tak ma rację., więc twoje uwagi są bezpodstawne.

(Asterisk) #4

Nie przesadzaj. Jeżeli ktoś ma merytoryczne argumenty,

to zawsze może odwołać się od decyzji.

Sam ją czasem zmieniałem.

(Grzesiek1) #5

tak rzeczywiście tekst, który trzeba było zamieścić w dziale technicznym.

Jeszcze w jakąś recenzje albo parametry trzeba było taki tekst wsadzić :wink:

(Gutek) #6

nie mogę w to uwierzyć - za krytykę nie nagradzamy ostrzeżeniami.

(Monczkin) #7

Jeżeli uważasz teksty w postaci badziew za konstruktywną krytykę, to faktycznie, gratuluje. Tak się składa, że czytałem Twoje krytyki. Na Twoim miejscu, bym poprosił o usunięcie tego temu i wyciągnął wnioski na przyszłość.

:?

(fiesta) #8

Nawet to jest bzdurą gdyż Avast jest produktem czeskiej firmy Alwil Software:

http://www.avast.com/eng/how-to-contact ... tware.html

O reszcie nie wspomnę :arrow: darowanemu koniowi się w zęby nie patrzy.

8)

(Vickson) #9

No tak, mój błąd z "polskim" avastem, lecz odwołuję się od jednego postu który posiadał odpowiedź na pytanie i poradę...

(Monczkin) #10

Vickson takie rzeczy załatwiaj z moderatorem, o czym mowa jest w regulaminie forum - jak masz zastrzeżenia co decyzji, skontaktuj się z moderatorem na PW od którego dostałeś ostrzeżenie. Uważam, że postąpił słusznie i jak pisałem, na Twoim miejscu przestałbym drążyć temat. Jakość twoim krytyk jest po prosu badziewna.

(Agatonster) #11

Gwoli ścisłości - temat w dziale Bezpieczeństwo i logi HijackThis, to temat, gdzie rozwiązuje się bardzo ważne problemy związane z zawirusowaniem systemu, na podstawie wklejanych logów.

W temacie Autor nie prosił o uwagi na temat zainstalowanego antywirusa, a o analizę logów.

Posty usunięte nie miały więc żadnego merytorycznego odniesienia do tematu, a były jedynie bezsensownym zaistnieniem w temacie, wskazującym na nieznajomość zasad funkcjonowania na Forum, określanych za pomocą Regulaminu , a konkretnie punktów II.2.8. 2.11.

O nieznajomości tych zasad, lub świadomym ignorowaniu świadczy również ten temat, bowiem w punkcie II.2.9. czytamy co następuje:

ale User zakładający temat, zamiast szukać wyjaśnień na PW, woli zaistnieć ze swoimi żalami w dziale O forum.

(lazikar) #12

Zamykam.