Ostrzeżenia w Podglądzie zdarzeń

Witam. Mam pewien problem, mianowicie od jakiegoś czasu zacząłem śledzić Podgląd zdarzeń->Aplikacje i zauważyłem dziwne ostrzeżenie dot. Userenv:

System Windows zapisał rejestr użytkownika EDMUND-8E96510B4\Konto Młodzieży, kiedy aplikacja lub usługa nadal użytkowała rejestr podczas wylogowania. Pamięć używana przez rejestr użytkownika nie została zwolniona. Rejestr zostanie zwolniony, kiedy nie będzie używany.

Najczęstszą tego przyczyną są usługi uruchamiane z konta użytkownika. Próbuj skonfigurować te usługi, aby były uruchamiane z konta LocalService lub NetworkService.

Jak to rozwiązać? Z góry thx

EDIT

Usunięto kolorowanie tekstu.

Sdar

Proszę o zmianę tytułu na bardziej konkretny.

Użyj opcji icon_edit.gif

Ponadto nie używaj w postach koloru czerwonego i zielonego ponieważ kolory te są na tym forum zarezerwowane dla notek Administratorów i moderacji.

LocalService-> usługa lokalna

NetworkService-> usługa sieciowa

gdzie rejestr nie zostaje zwolniony na danym koncie, a system zostaje np wylogowany czy zamykany.

spoko :slight_smile: tylko gdybys mogl mi powiedziec co mniej wiecej trzeba zrobic, tez bym byl wdzieczny 8)

http://support.microsoft.com/kb/837115/pl

W temacie masz link do instalacji narzędzia UPHClean i będzie po problemie.

Danke :slight_smile:

Złączono Posta : 24.10.2006 (Wto) 17:17

Jeszcze jedna ciekawa sprawa: skanując nortonem utility dysk (Norton WinDoctor)

pojawil mi sie jeden jedyny intrygujący błąd: Missing File: "C:\Program Fils\InstallShield\Professional\Res\Common FileunTime\10\50\Intel32\DotNet

O co biega? Z górki thx