Ostrzeżenia

no to już wszystko wiem :slight_smile: dzięki za obszerne wyjaśnienia, które nie tylko mnie się przydadzą zapewne… może warto ten topic przykleić gdzieś na wierzchu :roll: w O Forum na przykład… :?:

=D> za wprowadzenie ostrzeżeń :smiley:

Na forum obowiązują również zasady netykiety a

jeżeli masz zamiar w ten sposób interpretować PRYWATNĄ WIADOMOŚĆ to nie licz na to że jeżeli zostaniemy o tym poinfrmowani będzie to tolerowane :twisted:

lisku czy odwołanie które napisałem w tym temacie zostało przyjęte?

Czy może mam je wysłać zgodnie z podaną przez Ciebie (później) instrukcją na PW?

oj nieładnie tak wyrywać słowa z kontekstu zdania… dziwne masz przyzwyczjenia :?

i nie liczę na was… :PPP

Tak na marginesie to kolega Strumienianin nie jest pierwszym który takie ostrzeżenie otrzymuje. Wiem natomiast kto zdobędzie brąz. :smiley:

Może zadam jeszcze jedno pytanie. Ile max ostrzeżeń za jednym razem można dostać :?: Czy jest jakiś taryfikator jak z mandatami czy zależy to wyłącznie od samopoczucia moderatora/administratora* :?:

Bo jeżeli jakaś osoba prosi o cracka i temat zostaje zablokowany i wyjaśnione zostaje wszystko co i jak, ale ta osoba zakłada identyczny temat i kolejny itd.

Nie można dać takiej osobie odrazu np. 10 i mieć spokój czy trzeba czekaj aż uzbiera odpowiednią iloś punktów i dopiero wtedy posłaś w odchłań piekielną :slight_smile: :wink:

*nie potrzebne skreślić

W takim wypadku zamiast czekać na 10 punktów od razu dostanie bana.

jeszcze jedna myśl mnie naszła :smiley:

co jeśli moderator da komuś ostrzeżenie i usunie posta, za który to ostrzeżenie jest przyznane :roll: jak wtedy się odwołać :?: :?: :?:

Jeżeli moderator da ostrzeżenie za danego posta to zapewne kopie sobie zarzyma jako dowód. Screny też umiemy robić.

lazikar to pięknie :slight_smile: ale czy user też ma robić skriny wszystkich swoich postów żeby później toczyć bój o swoje racje :?

nie warto. 8)

Mam pytanie: Czy w razie otrzymania 10. ostrzeżenie dany użytkownik dostaje bana na nick czy na IP? Wydaje mi się, że bardziej prawdopodobna jest ta druga opcja (i jestem za tym), ale chciałbym się upewnić :).

ta druga… to raczej minie się z celem… są tacy, którzy mają zmienne IP (Neostadowcy) :smiley: :lol: 8)

Dostaje na Nick. Na ip dodaje Administrator. :smiley:

Bywam tu ostatnimi czasy, rzadko i chyba po lekturze tego topica będę jeszcze rzadziej. (ku uciesze moderatorów)

Do kompletu brakuje mi tylko jeszcze stanu wyjątkowego i godziny policyjnej.

Czyżby userzy byli aż tak nieodpowiedzialni, czy też władza dokręca śrubę bo to naprawdę konieczne, czy też coś całkowicie odmiennego? :x

Spokojnie po co ta szczypta histerii ??

Na wielu forach funkcjonują podobne mechanizmy i wszystko toczy się dalej.

Z całą pewnością to nowe narzędzie w rękach moderatorów będzie używane z dużą rozwagą…a prawda jest taka iż różnej maści idiotów i na tym forum niestety czasami nie brakuje.Dla dobra ogółu muszą być bezwzględnie tępieni.

Jaka piękna kwintesencja :brawo: :brawo: :brawo:

Aczkolwiek:

Pod tym się również podpisuję.

:D/

kerimus źle do tego podchodzisz - nie chodzi o to żeby karać kogokolwiek za swoje zdanie - pod warunkiem, że jest to robione z klasą i dążeniem do wyjaśnienia swojej racji, nieobrażaniem kogokolwiek i rzeczową dyskusją. Niestety wielu na forum lubi robić “zadymy” (chyba dla samych kłótni, bo mi się dzieje krzywda - ja jestem cacy, a to inni są be) tylko dlatego, że wiedzą iż nic im się nie stanie. Moderator zamknie, pokrzyczy, wyśle PW i mu przejdzie.

paru by się przydało :wink: - poważnie: to forum jest dla userów, a nie na odwrót. Gdy władza “przegnie” uwież - zostaną sami.

Wprowadzenie tej modyfikacji ma na celu podniesienie rzeczowości i poziomu forum, a nie szkalowania i prześladowania kogokolwiek

szkoda :frowning: bo mi akurat Ciebie brakuje :slight_smile: - gdybyś bywał częściej może byś zobaczył dlaczego takie rozwiązanie się pojawiło.

Choćby ostatni przypadek byłego “testera” (tak chyba się zwał) - dla dla takich jak on są wprowadzane takie narzędzia

tak - zawsze jest i będzie paru, którzy czują się anonimowi i w realu nie pozwolili by sobie takie wyskoki

nie sądze, żeby moderatorów cieszyło takie rozwiązanie sprawy - ludzie jacy są, tacy są, ale nikogo nie cieszy takie rozwiązanie sprawy

musi być - kto będzie chciał tu zagladać, jak będzie zestresowany ??

Także nie ma się czego bać - każda nowinka tego typu wprowadza niepokój, więc zagladaj częściej :slight_smile:

Szczera, aczkolwiek bolesna prawda :frowning:

Nowy “system obronny” powinien jeszcze bardziej pomóc eliminować takie " Elementy"

kerimus : W profilu widnieje ‘Skąd: galaktyka kerimusa’ - to chyba dobrze oddaje nastawienie. W normalnym świecie musi istnieć pewien organ egzekwujący prawo. Na forum są nim moderatorzy wymuszający przestrzeganie regulaminu. Jeśli szukasz śmiecioforum na którym każdy może napisać każdą bzdurę - na sieci jest ich pełno. :slight_smile: