Ostrzeżenia

Widzę (przekonałem się na własnej skórze) że na forum pojawiła się nowość - ostrzeżenia.

Mam w związku z tym kilka pytań:

  1. Czy nie wypadało wcześniej tego ogłosić.

  2. Czy ostrzeżenia znikają po jakimś czasie, czy też pozostają na zawsze.

  3. Czy będzie w związku z pojawieniem się ostrzeżeń zmieniony będzie regulamin forum,

bo jak na razie nic szczegółowego na ten temat w nim nie znalazłem

10 ostrzeżeń daje bana :]

a nie było informacji, aby zachować element zaskoczenia :lol:

Tyle wiem.

Taka informacja była w mailu.

Rewelacja :x

Witam

ad.1. Ostrzeżenia są jeszcze tak naprawdę w fazie testowej, dzisiaj miało to być ogłoszone wszem i wobec, jako, że chyba wszystko działa.

ad.2. Ostrzeżenia znikają tylko w tedy, gdy moderatorzy stwierdzą, że dany user na to zasługuje.

ad.3. Tak naprawdę regulaminu nie ma potrzeby za bardzo zmieniać. Ostrzeżenia będą przyznawane wg zasad już zapisanych w regulaminie, ale stosowne zapisy pojawią się.

Przy okazji, w chwili obecnej po 10 ostrzeżeniach nastąpi ban ostrzegawczy.

czemu ja nic o tym nie wiem :roll: skąd macie ten informacje :?:

UPDATE: a będzie jakaś lista albo cuś czy tylko info przy użytkowniku :?: :roll:

Może jeszcze nie zasłużyłeś na ostrzeżenie.

Ja wiem bo już dostałem…

Miło mi, że jestem królikiem doświadczalnym.

nawet nie wiesz jak się cieszę z tego powodu… co innego inni :smiley: :x

Pudło, tak naprawdę królikiem doświadczalnym były zupełnie inne osoby. Ty jesteś już efektem działającej wersji.

no cóż - bardzo dobrze, że zostało to wprowadzone :!:

od dawna za tym postulowałem - jest tylko jedna kwestia :? kto przyznaje te ostrzeżenia i czy ostrzeżenia są tylko dla nas (userów) czy moderatorzy również będą “naznaczani” :smiley: :smiley:

Były takie pomysły, ale uznałem, że nie mam sensu wygłupiać się z listami. Wystarczy, że jedna lista zrobiła ostatnio niezłą furorę w Polsce :slight_smile:

A te ostrzeżenia za co będą?

Za przeklinanie, za obrażanie userów cyz za OTY ??:slight_smile:

Za wszystko…

Ja dostałem za to:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 987#199987

Nie bardzo mi się to podoba.

Nadal uważam, że mialem prawo to napisać, patrząc na całą sprawę przez pryzmat innych tematów tego usera:

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl//viewtopi … ht=#175220

:arrow: http://forum.dobreprogramy.pl//viewtopi … ht=#174708

Moderatorów to ja będę “naznaczał”, jeśli mnie zdenerwują. Co do ostrzeżeń, to wszyscy w tym względzie są równi, tylko ja jestem równiejszy :slight_smile:

Przy okazji, to ja jestem również instytucją odwoławczą. Jeśli się ktoś nie zgadza z przyznanym ostrzeżeniem, to proszę wysłać do mnie kopię listu który przyjdzie (z krótkim opisem o co dokładnie chodzi), tam jest info kto przyznał ostrzeżenie i jakiego posta ono dotyczy. Po rozpatrzeniu sprawy, zainteresowani otrzymają stosowne info w terminie kilku dni, z zasady znacznie krócej, ale w weekendy “instytucja odwoławcza” zawiesza działalność (jak przystało na szanującą się instytucję).

Ponieważ nie wiedziałem jaki tryb obowiązuje, informację podałem tutaj.

W moim poprzednim poście masz właściwie wszystko.

lisek no to mi się podoba :slight_smile: wszystko cacy - zobaczymy jakie będą efekty… :smiley: jedno jest pewne nad niektórymi zawisł właśnie młot, który wyczekuje okazji :smiley: :smiley:

Za złamanie regulaminu, czyli w tej kwestii nic się nie zmienia.

lisku ostatnie moje pytanie… czy ostrzeżenia będą łapane za PW czy to jest Prywatna Wojna - nie podlegająca moderatorom

DUCHU, system ten postawł między innymi po to, aby było wiadomo co, kto, za co i dlaczego. Mam nadzieję, że będzie mniej nieporozumień a wszystkie przyznawane ostrzeżenia i bany (przynajmniej z założenia) mają być używane w wypadkach tego wymagających.

Urządzenia takie działają w dwie strony, bo ja wtedy przy ewentualnym odwołaniu od razu wiem, kto dostał takie ostrzeżenie i dokładnie którego posta dotyczy, ale i też kto takie ostrzeżenie przyznał.

Czyli “permanentna inwigilacja” :slight_smile:

PW jest jak najbardziej prywatną korespondencją nie podlegającą publicznemu piętnowaniu. Oczywiście wyjątkiem są i będą takie historię (a takowe już widziałem) w których userzy myślą, że przez PW mogą zgluzgać kogokolwiek bez żadnych konsekwencji. Po prostu nawet w prywatnej korespondecji istnieją granice dobrego smaku.

:? strumienianin myślałem, że masz trochę luzu ale niestety. :frowning: